Gruodžio 7 d. kviečiame į VITP verslo pusryčius, kurių metu bus apžvelgti  priemonės H2020 SME Instrument būsimi pakeitimai.

Tema: „Horizontas planuojančioms įmonėms: H2020 SME Instrument - 2019 m.

 

Pranešėjas – Ekspertas Ignas Šlapkauskas, SVA | Engineering R&D company vadovas ir Europos komisijos komiteto ”SME and accessing risk finances” ekspertas (vadovo portfelis: verslo patirtis nuo 1992 m., sėkmingi SME Instrument projektai; eksperto portfelis: dešimtys konsultuotų įmonių, aktyvus darbas Briuselyje). 

VITP verslo pusryčių metu pranešėjas pasidalins savo įžvalgomis, apie H2020 SME Instrument priemonės būsimus pakeitimus 2019 m.

 

Kviečiamos įmonės, jau girdėjusios apie H2020 SME Instrument priemonę.

 

Norinčius dalyvauti prašome registruotis iki gruodžio 6 d. 18 val.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Jeigu norite iš anksto užduoti jums rūpimą klausimą pranešėjui ar pasiteirauti, rašykite el. paštu:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Verslo pusryčių vieta:
 Visorių informacinių technologijų parkas, Mokslininkų g. 2A, cokolinis aukštas.

Data: 2018 m. gruodžio 7 d.

Laikas: 9:30-10:30 val.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Skaityti plačiau Sutinku