VITP stalo teniso finalas ir turnyrinės lentelės rezultatai!

2018 metų spalio 3 dieną VITP stalo teniso rudens turnyrą pradėjo šie dalyviai:

 

Sandra Auzacalitaitė

Rolandas Babrauskas

Egidijus Bajorinas

Girvydas Bartkus

Ignas Butavičius

Remigijus Dzeventkauskas

Gabrielius Kazakevičius

Darius Montvila

Ovidijus Nemanis

Simas Paulikas

Matas Plūkys

Robertas Stankevičius

Laisvis Stonys

Linas Stonys

Marius Šepronas

Egidijus Vanagas

 

Turnyro pradžioje, visi pareiškę norą dalyvauti (16 žaidėjų), burtų keliu, buvo suskirstyti poromis su priešininku. Daugiau nei du mėnesius vyko intensyvios stalo teniso kovos. 9-ąją savaitę paaiškėjo, kas varžysis tarpusavyje dėl 1-3 vietos finale. Ketvirfinalio rezultatus ir turnyrinę lentelę galima peržvelgti čia: https://challonge.com/VITP2018ruduoketvirfinalis

Šį 2018 metų rudens sezoną buvo pakoreguotos VITP stalo teniso turnyro sąlygos dalyvių prašymu ir turnyras suskistytas į du etapus: pirmame etape visi dalyviai kovojo dėl bendrosios įskaitos, pagal kurią buvo formuojamas ketvirtfinalis. Aštuoni dalyviai, daugiausiai laimėję varžybų, patenka į antrąįį etapą – ketvirtfinalį ir kovoja dėl pirmosios vietos turnyre. Šiame etape buvo naudojama vieno lygio eliminavimo lentelė. Kiekvienas žaidėjas susitikimo laiką su varžovu turėjo suderinti individualiai ir sužaisti 2 varžybas per 5 darbo dienas.

 

Prizinių vietų laimėtojai:

1 vieta - Matas Plūkys

2 vieta - Simas Paulikas

3 vieta - Egidijus Bajorinas

 

Gruodžio 13 diena buvo paskirta stalo teniso finalui, kurio metu rungėsi: Matas Plūkys VS Simas Paulikas (dėl 1-2 vietos) ir Egidijus Bajorinas VS Linas Stonys (dėl 3-4 vietos). Susirinkusieji turėjo galimybę stebėti įtemptas ir azartiškas varžybas. Puiki žaidimo taktika ir kamuoliuko padavimai lėmė pergalę Matui ir Egidijui. Trys prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanoti stalo teniso medaliais, diplomais, prizais bei kolegų sveikinimais. Sveikiname prizininkus!

Dar kartą sveikiname Matą Plūkį, pelniusį VITP stalo teniso nugalėtojo titulą 2018 m. rudens turnyro metu!

Dėkojame visiems kovojusiems dėl 2018 metų VITP stalo teniso rudens turnyro nugalėtojo vardo ir lauksime sugrįžtant 2019 metais į organizuojamas varžybas. Taip pat dėkojame susirinkusiems, kurie atvyko palaikyti kolegų!

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Skaityti plačiau Sutinku