Vasario 14 d. kviečiame į VITP ir MITA verslo pusryčius apie inovatyvioms įmonėms skirtas finansavimo priemones „Eurostars 2“ ir „Inostartas“ 

 

Tema: Finansavimo priemonės „Eurostars 2“ ir „Inostartas“ 

 

„Inostartas“ priemonės pranešėja – Aistė Mančiakaitytė, MITA darbuotoja, kuri pasidalins praktinėmis įžvalgomis ir patarimais, atsakys į dalyvių klausimus.

Aistė Mančiakaitytė, dirbanti visuotinės dotacijos skyriuje, pristatys vieną iš MITA priemonių – „Inostartas“, kuri skirta naujoms, inovatyvioms įmonėms, pagal kurią smulkiojo ar vidutinio verslo (SVV) subjektai gali gauti paramą idėjos vystymui, produkto vystymui ar tyrėjų ir mokslininkų įdarbinimui. Jeigu turite ar turėjote idėjų, bet trūksta finansavimo, mokslininkų pagalbos ar konsultacijų – priemonė „Inostartas“ padės paversti Jūsų idėjas produktu ar paslauga ir pateikti jas rinkai.

„Eurostars 2“ priemonės pranešėja – Daiva Keršienė, MITA darbuotoja, kuri pristatys „Eurostars 2“ programos kvietimą ir pasidalins įžvalgomis bei patarimais kaip parengti sėkmingą paraišką.

Daiva Keršienė dirba MTEPI ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriuje, bei administruoja „Eurostars 2“ programą jau 10 metų. „Eurostars 2“ – tarptautinė programa, skirta įmonėms vykdančioms taikomuosius tyrimus bei kuriančioms inovatyvius produktus, kurios turi bent vieną tarptautinį partnerį ir yra orientuotos į tarptautines rinkas.

 

Norinčius dalyvauti prašome registruotis iki vasario 13 d. 18 val.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Jeigu norite iš anksto užduoti jums rūpimą klausimą pranešėjoms, tai klausimą siųskite el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki vasario 13 d. 15 val.

 

Verslo pusryčių vieta: Visorių informacinių technologijų parko administracijos patalpos (cokolinis aukštas), Mokslininkų g. 2A.

Data: 2019 m. vasario 14 d.

Laikas: 9:30-11:00 val.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Skaityti plačiau Sutinku