Vasario 7 dieną kviečiame į VITP verslo pusryčius, kurių metu bus pristatyta Demola programa.
 

 

Ar norite gauti naujų idėjų kuriant produktus/paslaugas, tobulinant įmonės procesus, atrandant naujus vartotojus? Ar norite padirbėti su talentingų studentų komanda?

Kviečiame Jūsų įmonę teikti iššūkius 13-ajam DEMOLA sezonui.

Visorių informacinių technologijų parkas (VITP) jau šeštus metus padeda įmonėms gauti naujų įžvalgų, kuriant naujus arba tobulinant esamus produktus/paslaugas.

DEMOLA yra platforma sujungianti gabius studentus ir įmones bendriems rezultatams pasiekti. DEMOLA metu studentų komanda įsigilins į Jūsų pateiktą iššūkį, patikrins jo aktualumą, sugalvos sprendimą ir pateiks jį prototipo ar koncepcijos forma.

Jūsų įmonei siūlome: 

  • įžvalgas, idėjas ieškant naujų produktų/paslaugų vystymo ar tobulinimo galimybių, įmonėje vykstančių procesų gerinimo būdų;
  • susipažinti su gabiais ir motyvuotais studentais, kurie gali tapti Jūsų komandos dalimi čia ir dabar;
  • dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse ir išmokti naudotis naujais įrankiais, kurie padės identifikuoti naujų produktų/paslaugų vystymo kryptis; (ii) suformuoti Jūsų kuriamų/planuojamų kurti produktų/paslaugų vertės pasiūlymą; (iii) identifikuoti pasikartojančias problemas įmonės veikloje ir išanalizuoti jų priežastis;
  • Jūsų įmonės, kaip inovacinės kompanijos, matomumą viešoje erdvėje;
  • profesionalų proceso valdymą.

 

Visas DEMOLA vykstančias veiklas organizuoja ir koordinuoja šios platformos fasilitatoriai – VITP parko darbuotojai, turintys daugiau kaip 6 metų patirtį šioje srityje. Per pastaruosius 6-erius metus jau bendradarbiavome su daugiau nei 100 įmonių ir organizacijų, sėkmingai įgyvendinome virš 140 projektų, Demola bendruomenė vienija beveik 600 buvusių ir esamų studentų.

Kviečiame susitikti ir pasikalbėti apie bendradarbiavimo galimybes ir dalyvavimo sąlygas Visorių informacinių technologijų parke arba Jūsų ofise, Jums patogiu laiku.

Taip pat vasario 7 d. 9:00 val., Visorių Informacinių technologijų parke (Mokslininkų g. 2A, Vilniuje) vyks DEMOLA programos pristatymas įmonėms. Dalyvius prašome registruotis: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Skaityti plačiau Sutinku