Kovo 15 d. kviečiame į VITP verslo pusryčius su Matu Martinkėnu.

 

Tema: „Kaip suprasti, kuo esame patrauklūs inžinerinio profilio kandidatams? Darbdavio vertės pasiūlymo (angl. Employer Value Proposition) taikymas atrankose“

 

Dažnai tenka matyti situacijas, kai vadovai atrankose jaučiasi nežinantys, kokios yra kompanijos stiprybės ir kokią vertę gali pasiūlyti kandidatui. Pusryčių metu pasigilinsime į rinkos situaciją ir tyrimus apie tai, kas svarbu inžinieriams ar aukštųjų technologijų specialistams. Taip pat, taikysime praktinį People Link modelį savo kompanijos vertėms nustatyti ir susipažinsime su šiuolaikinėmis darbdavio vertės pasiūlymo praktikomis.

 

Informacija apie pranešėją:

Matas Martinkėnas – People Link Technology atrankų sektoriaus vadovas ir asocijuotas partneris.

 

Norinčius dalyvauti prašome registruotis iki kovo 14 d. 18 val.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Jeigu norite iš anksto užduoti jums rūpimą klausimą pranešėjui, tai klausimą siųskite el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki kovo 14 d. 15 val.


Verslo pusryčių vieta:
Visorių informacinių technologijų parko administracijos patalpos (cokolinis aukštas), Mokslininkų g. 2A.

Data: 2019 m. kovo 15 d.

Laikas: 9:30-10:30 val.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Skaityti plačiau Sutinku