Kovo 22 d. kviečiame į VITP verslo pusryčius su Mantu Biekša ir Daiva Keršiene.

 

Tema: „Jauno inovatyvaus verslo finansavimas: parama studentų, tyrėjų ir mokslininkų įmonių kūrimui

 

Mantas Biekša (visuotinės dotacijos skyriaus vedėjas, MITA) pristatys priemonę „MTEP rezultatų komercinimo ir tarptautiškumo skatinimas“ (iki 100 procentų finansuojamas prototipo išbandymas ir demonstravimas, galutinio prototipo sukūrimas, bandomosios partijos gamyba, sukurto naujo produkto įvertinimas), ir Daiva Keršienė (MTEPI programų ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vyr. specialistė, MITA) pristatys aktualią informaciją apie MTEP etapus (TRL lygius) ir atsakys į klausimus.

 

Norinčius dalyvauti prašome registruotis iki kovo 21 d. 18 val.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Jeigu norite iš anksto užduoti jums rūpimą klausimą pranešėjams, tai klausimą siųskite el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  iki kovo 21 d. 15 val.


Verslo pusryčių vieta:
Visorių informacinių technologijų parko administracijos patalpos (cokolinis aukštas), Mokslininkų g. 2A.

Data: 2019 m. kovo 22 d.

Laikas: 9:30-10:30 val.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Skaityti plačiau Sutinku