VšĮ „Visorių informacinių technologijų parkas“ 2017 m. rugpjūčio mėnesį pradėjo įgyvendinti projektą „Partnerių tarptautinėm MTEPI iniciatyvoms verslumo įgūdžių ir gebėjimų formavimo technologijų kūrimo srityje paieška EĮT renginiuose” (projekto Nr. 01.2.1-LVPA-T-844-01-0012),dalinai finansuojamą Lietuvos Respublikos ir ES struktūrinių fondų lėšomis pagal priemonę „InoConnect“.

Priemonė: „InoConnect“.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2017 m. rugpjūčio mėn. – 2019 m. sausio mėn.

Projekto tikslas –  plėtoti tarptautinę partnerystę ir tinklaveiką, per Europos įmonių tinklą (EĮT, angl. Enterprise Europe Network, EEN)  ieškant galimybių dalyvauti tarptautinėse ES MTEPI iniciatyvose.

Dalyvaujant tarptautinių MTEPI veiklos iniciatyvų, apie kurias informaciją teikia EĮT organizacijos, renginiuose bus tikimasi surasti partnerių dalyvauti konkrečioje - vienoje ar keliose  tarptautinėse ES MTEPI programose (Cosme; SME Intrument; Horizon2020, Eureka; Eurostars; ir pan.). Atsižvelgiant į tai, kad sėkmingas dalyvavimas konkrečioje tarptautinėse MTEPI  iniciatyvoje priklauso ne tik nuo vienos organizacijos potencialo ir tikslų, bet ir nuo suburto potencialaus projekto partnerių potencialo ir tikslų, todėl ieškant galimybių  plėtoti MTEPI tarptautiniu mastu, nebus apsiribojama viena ES MTEPI programa, bet bus stengiamasi išnaudoti visų įvardintų iniciatyvų (programų),  kurios skatina arba neriboja projektinių iniciatyvų plėtoti MTEPI projektus, susijusius su modernių ugdymosi/ugdymo technologijų, skatinančių kūrybiškos ir produktyvios asmenybė tapsmą ir formuojančių bei įtvirtinančių verslumo įgūdžius, plėtojimo srityse galimybes.

EĮT renginiuose bus siekiama užmegzti ryšius su tarptautiniais partneriais (mokslo ir studijų institucijomis; įmonėmis; mokslo ir technologijų parkais), kurie plėtoja MTEPI veiklą ir (ar) teikia inovacijų paramos paslaugas bent vienoje iš šių sričių: ((a) mokymosi ar(ir) mokymo technologijos; (b) socialinės ir organizacinės inovacijos; (c) inovacijų paramos ir(ar) konsultavimo paslaugos; (d) aukštos pridėtinės vertės verslo plėtojimo technologijos; (e) informacinės ir ryšių technologijos; (f) lanksčios gamybos ir paslaugų teikimo sistemos; (g) mišrių rinkų kūrimo technologijas; (h) kūrybiškumas; (i) interaktyvieji mokymosi metodai, savimokos technologijos; (j) mišriosios kompetencijos ugdymo technologijos; ir pan. Tarptautinis partneris – ES ir/ar asocijuotose šalyse veikiantis subjektas  reikalingas bendrai veiklai vystyti, t. y. kurti paslaugas, produktus ar sistemas, sutelkiant partnerių gebėjimus, patirtį ir darbo metodus.

<< Grįžti į projektų sąrašą

Projektai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Skaityti plačiau Sutinku