Projektas „MOkomės Kurti Aukštųjų Technologijų verslą“ („MOKAT“)

Siekdama paskatinti jaunimo verslumą, padėti aukštosioms mokykloms vystyti inovacijų kultūrą ir prisidėti prie būsimųjų specialistų parengimo, asociacija „INFOBALT“ kartu su Visorių informacinių technologijų parku 2012 - 2013 m. vykdo projektą „MOkomės Kurti Aukštųjų Technologijų verslą“.

Projekto metu bus suburta daugiau kaip 50 studentų komandų, kurios realizuos Lietuvos IT ir kitų aukštųjų technologijų verslo įmonių pateiktas produkto ar paslaugos idėjas, kurs prototipus ir ruoš verslo planus idėjų įgyvendinimui. Idėjas realizuojantiems studentams įmonės suteiks darbo vietas, skirs patyrusių mentorių bei kitų idėjos realizavimui reikalingų specialistų laiką. Planuojama, kad „MOKAT“ padės pasidalyti ir skirtingų šalių aukštųjų technologijų verslo patirtimi: užsienio studentams atvykstant į Lietuvą, o Lietuvos studentams atliekant praktiką Suomijoje formuosis tarptautinės komandos.

Šiame projekte taip pat vyks verslo plano turnyrai, kuriuose bus išrinkti geriausiai rinkos tendencijas atitinkantys idėjos realizavimo projektai. Geriausiai pasirodžiusios komandos keliaus į DEMOLA akademiją Suomijoje.

Projektas „MOKAT“ yra paremtas suomių 2009 m. sukurtu DEMOLA modeliu. Suomijoje tai vadinama DEMOLA akademija, kurioje studentai kartu su kompanijomis vysto produktų ir paslaugų prototipų koncepcijas ir kuria naujus sprendimus realaus gyvenimo problemoms spręsti. DEMOLA principas - sukurti įkvepiančią atmosferą kūrybiniam darbui komandoje ir pasiūlyti naujų mokymosi galimybių tiek studentams iš skirtingų universitetų, tiek įvairių organizacijų atstovams.

Projektas yra finansuojamas pagal Švietimo ir mokslo ministerijos (ŠMM) priemonę „Studijų kokybės gerinimas, tarptautiškumo didinimas“, kuri įgyvendinama Europos Socialinio Fondo lėšomis.

Visą informaciją apie projektą taip pat galima rasti www.demola.lt

 

 

 

 

 

<< Grįžti į projektų sąrašą

Projektai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Skaityti plačiau Sutinku