Projekto tikslas:
Skatinti verslo ir mokslo partnerystę MTTP ir inovacijų srityse, žinių komercializavimą ir technologijų perdavimą, atsižvelgiant į Lietuvos inovacijų 2010–2020 metų strategijos  prioritetines sritis (biotechnologijos, lazerių technologijos, elektros ir optinės įrangos gamyba, informacinės ir ryšių technologijos) ir siekiant pagerinti Inovacijų sąjungos švieslentės rodiklius.

 

Šio projekto uždaviniai:
- Technologijų perdavimo ir žinių komercializavimo skatinimas;
- Intelektinės nuosavybės vadybos įmonėse gerinimas;
- Bendrų verslo ir mokslo tarptautinių MTTP ir inovacinių tinklų projektų skaičiaus didinimas;
- Inovacijų ir MTTP plėtros skatinimas.

Inovacijos yra vienas svarbiausių šalies ekonomikos vystimosi veiksnių, tačiau, pagal Inovacijų sąjungos švieslentę, Lietuva šiuo metu užima vieną iš paskutinių vietų Europos Sąjungoje. Todėl, būtina skatinti inovacijų plėtrą tiek verslo, tiek mokslo srityse, ypatingą dėmesį skiriant  tarpusavio bendradarbiavimo, technologijų perdavimo procesams. Projekto veiklos paskatins verslo ir mokslo bendradarbiavimą, technologijų perdavimą, mokslo ir tyrimų rezultatų komercinimą, intelektinės nuosavybės apsaugą, kas tiesiogiai sumažins inovatyvaus verslo pradžios riziką bei įtakos inovatyvių įmonių kūrimąsi, naujų produktų/paslaugų pateikimą į rinką,  suaktyvins Lietuvos dalyvavimą tarptautinėse MTTP ir inovacinės veiklos programose. Projekto veiklos tai pat prisidės prie aktyvesnio MTTP ir inovacijų veiklų plėtojimo jau veikiančiose įmonėse.

 

<< Grįžti į projektų sąrašą

Projektai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Skaityti plačiau Sutinku