VšĮ Visorių informacinių technologijų parkas įgyvendino priemonės Inogeb LT-2 projektą „IKT ir BIO technologijų parkų ir įmonių „plyno lauko“ investicijų teritorijos inžinerinių tinklų ir susisiekimo komunikacijų įrengimas bei IKT verslo inkubatoriaus ir technologijų centro statyba ir įrengimas“.

Visoriuose sukurta moderni infrastruktūra čia veikiančių įmonių darbui ir patraukli vieta naujų technologinių įmonių kūrimui bei vystymuisi. Bendra investicijų vertė siekia 22 mln. litų. Inžineriniams tinklams ir komunikacijoms įrengti Visoriuose skirta apie 1/3 nurodytos sumos, 2/3 – IT centro ir inkubatoriaus pastato statyboms. Projekto metu įrengtas 7300 kv.m. pastatas, kuriame šiuo metu veikia 22 IT verslo subjektai, skirtas informacinių technologijų įmonių veiklai ir inkubavimui. Įrengta 6,8 ha verslo plėtros teritorija Santaros slėnyje padėjo pritraukti tokių įmonių, kaip „BOD Group“, Biotechnologinės farmacijos centras „Biotechpharma“ ir „Viltechmeda“ (MOOG Medical Devices grupės narė) investicijas. Vystydamos tyrimų ir gamybinius centrus Visoriuose šios įmonės investavo daugiau nei 100 mln. Lt nuosavų lėšų, o naujai sukurtų darbo vietų skaičius šiose įmonėse per artimiausius metus sieks 500. Tolesnė plėtra siejama su numatomu VU Matematikos ir informatikos fakulteto veiklos perkėlimu į Visorius. Mokslo ir studijų segmento plėtra skatina ir platesnį IT verslo interesą kurtis Visoriuose. Šiuo metu su verslo partneriais tariamasi dėl naujos ≈20000 kv.m infrastruktūros vystymo.

 

 

 

 


 

<< Grįžti į projektų sąrašą

Projektai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Skaityti plačiau Sutinku