MTTP veiklų IRT sektoriuje aktyvinimas ir bendradarbiavimo tinklų kūrimas.
www.visoriuparkas.lt

Projekto tikslas – aktyvinti Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų (IRT) įmonių mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros (MTTP) veiklas bendradarbiaujant tarpusavyje, su tyrimo institucijomis bei stiprinti IRT bendruomenės inovacijų sklaidos terpę.

Tikslas suformuluotas projekto partneriams dalyvaujant slėnių kūrimo procese ir formuojant IRT klasterį Visoriuose. Susidurta su nepakankamai glaudžiu įmonių darbu su tyrimų institucijomis bei tarpusavyje, sunkumais kuriant bendrą produktą. Dauguma įmonių MTTP projektus vykdo pačios. Nėra sukurta technologijų perdavimo iš tyrimo įstaigų į verslą mechanizmų, nusistovėjusių glaudžių ryšių tarp technologijų ir inovacijų specialistų įmonėse. Todėl reikalinga IRT bendruomenę konsoliduoti, suburti aktyviausius jos narius, suteikti tolesnę informaciją apie verslo ir mokslo bendradarbiavimą vykdant MTTP projektų veiklas, sklaidą ir konsultacijas. 
Projektą įgyvendina Všį Visorių informacinių technologijų parkas ir asociacija „Infobalt“ apjungdami savo kompetencijas, žinias apie IRT sektoriaus poreikį, prieinamumą prie verslo įmonių ir tyrimo institucijų.
Projekto partneriai yra vieni „Santaros“ slėnio iniciatorių, programos kūrėjų ir asocijuotos slėnio struktūros steigėjų. Projekto veiklos derintos taip, kad IRT SVV besikuriantys verslo subjektai gautų jiems reikalingą konsultacinę paramą ir burtųsi į labiau  specifines bendruomenes (pvz., vienijančias įmonių technologus ir akademinės bendruomenės tyrėjus), kurios pačios palaiko inovacijų sklaidą. Numatytos įvairios inovacijų sklaidos priemonės įskaitant versle jau įdiegtų inovacijų sklaidą Multimedia priemonėmis. Projektas prisidės išlaikant inovacijos paslaugų paklausą esamomis ekonominėmis sąlygomis.

Projekto veiklos:

  • Informacinio portalo kūrimas ir palaikymas;

  • Informacinės medžiagos apie IRT įmonių inovacines veiklas sklaida renginiuose;

  • Vaizdinės madžiagos apie inovacijas IRT įmonėse kūrimas;

  • Konsultavimas MTTP projektų klausimais;

  • Rinkos analizės ir naujų produktų rinkodaros paslaugos;

  • Konsultavimas technologijų perdavmo ir intelektinės nuosavybės klausimais verslui bendradarbiaujant su tyrimo įstaigomis.

     

Projektai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Skaityti plačiau Sutinku