ERPF Baltijos jūros regiono programos projektas BONITA (Baltic Organisation and Network of Innovation Transfer Associations – Baltijos inovacijų perdavimo asociacijų organizacija ir tinklas).
Projekto trukmė – 36 mėnesiai, pradžia - 2009 m.

Projektas buvo inicijuotas norint sukurti Europinį inovacijų klasterį ir dalintis mokslinės IRT veiklos rezultatais Baltijos jūros šalių regione. Įgyvendinant projektą siekiama į vieną tinklą apjungti įvairių šalių universitetus. Kiekvienoje šalyje taip pat buriamas verslo partnerių, kuriems  reikalingi mokslinės veiklos rezultatai, tinklas. Tuo būdu užtikrinama, kad visų regiono universitetų tiriamosios veiklos rezultatai bus prieinami visiems Baltijos jūros šalių rinkos dalyviams.

Projekto metu bus sistemiškai išanalizuota 8 Baltijos regiono šalių (projekto dalyvių) patirtis, esamos praktikos, veikiantys technologijų perdavimo metodai. Taip pat bus bandoma diegti vieningą technologijų perdavimo mechanizmą, kuris leistų projekto dalyviams sukurti vieningą technologijų perdavimo sistemą ir stiprinti Baltijos regioną kaip vieną iš Europinių inovacijų regionų.


Projekto dalyviai:
Universität Bremen,
Senator für Wirtschaft und Häfen,
Rīgas Tehniskā universitete,
VŠĮ Visorių informacinių technologijų parkas,
Vilniaus universitetas,
Tampereen teknilinen yliopisto, Elektroniikan laitos,
Luleå tekniska universitet,
Tuotekehitys Oy Tamlink,
Latvijas Informācijas un komunikācijas Tehnoloģijas asociācija,
Aurorom Business Incubator,
Det Syddanske Bruxelles-kontor,
Knowledge Lab, Institut for litteratur, kultur og medier, Syddansk Universitet,
Fundacija Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

 

 

 

Projektai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Skaityti plačiau Sutinku