clip_image002.jpg InoTinklas – tai inovacijų paramos tinklas integruoto mokslo, studijų ir verslo centruose (Slėniuose). Šis tinklas yra vienintelė visų penkių Lietuvoje kuriamų „Slėnių“ mokslo ir technologijų parkus apjungianti iniciatyva, skirta sutelkti šių parkų potencialą sprendžiant verslo įmonių problemas, aktyvinant į verslo poreikius orientuotus mokslinius tyrimus ir technologinę plėtrą (MTTP) bei kitomis priemonėmis plėtojant inovacijas „Slėnių“ arealuose. Projektas įgyvendinamas pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 1 prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ priemonę „Inogeb LT-1“.

 

„InoTinklo“ numatytos veiklos yra tikslingai orientuotos į „Slėniuose“ veikiančias bei juose besikuriančias įmones, siekiant:

 • didinti inovacijų paramos paslaugų paklausą;

 • skatinti inovacijų partnerystę;

 • užtikrinti inovacijų paramos paslaugų kompleksiškumą ir integralumą MTTP projektus plėtojančioms įmonėms.

Projektą įgyvendina Lietuvos inovacijų centras, „Saulėtekio slėnis“, KTU regioninis mokslo parkas, Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, Visorių informacinių technologijų parkas ir Lietuvos žemės ūkio universiteto Žemės ūkio mokslo ir technologijų parkas.

Projekto metu bus vykdomos šios veiklos:

 • Išskirtoms tikslinėms grupėms bei visuomenei pristatoma, kokias konkrečias kompetencijas turi tinklo organizacijos ir kokias paslaugas jos gali suteikti veikiančioms ar besikuriančioms įmonėms (teisinė pagalba intelektinės nuosavybės valdymo klausimais, naujų produktų kūrimas ir plėtra);

 • Parnerystės ir teminių renginių organizavimas siekiant apjungti „Slėniuose“ veikiančių įmonių interesus, poreikius, išteklius ir gebėjimus. Šių renginių tematiką padės nustatyti „Slėniuose“ veikiantys verslininkai, o patys bendradarbiavimo partnerystės tinklai (klasterizacija) galės būtų plėtojami įvairiais pjūviais:
      a) tarp skirtinguose „Slėniuose“ veikiančių to pačio sektoriaus įmonių;
      b) tarp tame pačiame „Slėnyje“ veikiančių skirtingų sektorių įmonių;

 • Konsultavimas MTTP projektų įgyvendinimo klausimais panaudojant tam integruotą "Slėnių" paramos inovacijoms tinklo organizacijų potencialą.

Aktualumas ir nauda verslui:

 • Galimybė sužinoti, kokias konkrečias jų verslo poreikius atitinkančias paslaugas gali suteikti skirtinguose „Slėniuose“ veikiantys mokslo ir technologijų parkai;

 • Išsakyti savo poreikius, kokios inovacijų paramos paslaugos reikalingos įmonėms, taip įtakojant tolimesnį mokslo ir technologijų parkų vystymąsi, kad pastarieji prisidėtų prie konkrečių jų verslo poreikių tenkinimo;

 • Įsilieti į verslo plėtrai aktualius partnerystės klasterius, kurie apjungs atskirų dalyvių potencialą ir išteklius;

 • Konsultuotis MTTP projektų įgyvendinimo klausimais pasinaudojant skirtinguose Lietuvos „Slėniuose“ esančių mokslo ir technologijų parkų kompetencijomis.

   

   

   

   

Projektai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Skaityti plačiau Sutinku