Space Apps Vilnius

Pirmą kartą Lietuvoje – tarptautinis NASA hakatonas Space Apps

Prisijunk prie kosmoso tematikos hakatono 2019 m. spalio 18–20 d., spręsk kosmoso iššūkius, dirbk su atvirais NASA duomenimis ir pasitikrink savo idėjas su kosmoso ekspertais! Hakatono metu programuotojai, dizaineriai, inžinieriai, mokslininkai, inovatoriai ir technologijų ekspertai bursis į komandas. Komandos, naudodamos atvirus NASA duomenis, spręs aktualias problemas Žemėje ir kosmose. Geriausi sprendimai bus apdovanoti piniginiais prizais, o du iš jų bus atrinkti varžytis tarptautiniu mastu. Dalyvavimas yra nemokamas.

NASA iššūkių temos: „Žemės vandenynai”, „Mūsų mėnulis”, „Planetos arti ir toli”, „Į žvaigždes” ir „Gyvenimas mūsų Žemėje”. Iššūkiai aprašyti čia.

Hakatono dalyvių laukia išskirtinis savaitgalis ir:

  • 2000 Eur prizinis fondas
  • 2 komisijos atrinktos komandos galės varžytis tarptautiniu mastu
  • Maitinimas viso renginio metu ir galimybė dirbti per naktį
  • Naujos pažintys su bendraminčiais
  • Mentorių ir ekspertų pagalba

Jei dar neužsiregistravai, tai padaryti gali čia.


Organizatorius: Visorių informacinių technologijų parkas

Generalinis rėmėjas: No Magic Europe – Lietuvoje daugiau nei 20 metų veikianti, modeliavimo sprendimus kurianti JAV kompanija, neseniai tapusi Dassault Systemes dalimi. Visos NASA misijos vyksta naudojant No Magic kuriamus sprendimus. NASA ir kitų didžiulių korporacijų, tokių kaip Boeing, Lockheed Martin ar Airbus, inžinieriai praleidžia tūkstančius valandų, naudodami No Magic modeliavimo įrankius laiką pralenkiančių sprendimų kūrimui.

Partneriai: Baltic Amadeus – Lietuvos įmonė, kurianti unikalius IT sprendimus Europos ir JAV rinkoms. Critical Security – SEC Consult įmonė, teikianti inovatyvias informacinio saugumo užtikrinimo paslaugas.