Renginiai
2021 01 07 VITP

Baigiamasis Inovacijų dirbtuvių rudens sezono renginys

Š.m. sausio 14 d. vyks Inovacijų dirbtuvių rudens sezono baigiamasis renginys.

Renginio metu 6-ios studentų komandos pristatys per kelis mėnesius sukurtus naujų produktų ir paslaugų sprendimus įmonių ir organizacijų iškeltoms idėjoms. Šį sezoną komandos sprendė Lietuvos etnokosmologijos muziejaus, MB „Piritas”, UAB „Soli Tek R&D”, klasterio TOOLAS , UAB „Uvireso“ ir VšĮ Versli Lietuva iššūkius.

Baigiamasis Inovacijų dirbtuvių renginys – tai paskutinis, iškilmingiausias ir atviras sezono renginys, kuriame laukiami visi, kuriems įdomu, kokias inovacijas gali sukurti įvairių studijų krypčių studentų komandos dirbdamos kartu su įmonėmis.

Renginio metu kiekvienai komandai bus skiriamos 5 minutės, per kurias studentai turės pristatyti sprendžiamą iššūkį, identifikuotą problemą, savo įžvalgas ir argumentus bei siūlomą sprendimą. Vėliau komanda atsakys į renginio komisijos ir auditorijos klausimus.

Renginio programa:

15:30 – 15:50 – Renginio atidarymas, sezono pristatymas, taisyklės, komisijos narių prisistatymas.
15:50 – 17:00 – Komandų sukurtų sprendimų pristatymai.
17:00 – 17:20 – Komisija renka nugalėtojus.
17:20 – 17:40 – Komisijos narių komentarai ir sezono nugalėtojų paskelbimas.

Renginys atviras ir nemokamas. Būtina išankstinė registracija iki sausio 13 d. 12 val.: https://id_baigiamasis_renginys.eventbrite.com
Inovacijų dirbtuvės – tai 2 mėnesių programa studentams ir įmonėms. Dirbtuvių metu studentų komandos vysto įmonės iškeltą naujo produkto arba paslaugos idėją.
Daugiau informacijos: www.inovacijudirbtuves.lt
Inovacijų dirbtuves vykdo VšĮ Visorių informacinių technologijų parkas