Bendruomenė

VITP teritorijoje įsikūrę virš 50 įmonių, tarp jų UAB „Biotechpharma”, UAB „BOD Group”, UAB „Viltechmeda” ir kitos. VITP pastate šiuo metu įsikūrusios 26 įmonės.

3D Creative, UAB

Technologijų paslaugos

3dcreative.lt

Didžiausia 3D plastiko ir smėlio spausdinimo įmonė Baltijos šalyse: 3D modeliavimas, 3D skenavimas, 3D spausdinimas.

ADOS-Tech, UAB

Fotonikos produktai

ados-tech.com

Regimosios ir infraraudonosios spektrinės srities optinių technologijų ir optinių atvaizdavimo įrenginių bei objektyvų kūrimas ir gamyba, jų integravimas į sistemas, moksliniai tyrimai ir eksperimentinė plėtra. Įmonėje dirbanti tyrėjų ir inžinierių komanda turi daugiau nei 10 metų patirties atliekant lazerinių ir optoelektroninių sistemų tyrimus, kuriant naujus optinius produktus, juos projektuojant ir gaminant. Įmonė rinkai siūlo infraraudonosios optinės srities produktus lazerių ir lazerinių produktų gamintojams bei mokslininkams ir projektuoja bei gamina elektrooptonius bei termovizorinius prietaisus civilinei rinkai.

ART21, UAB

IT produktai ir paslaugos agro pramonei

art21.lt

Vienintelė bendrovė Lietuvoje, kurianti programinės įrangos sprendimus išskirtinai žemės ūkio sektoriui. Įmonė specializuojasi grūdų augintojų, grūdų perdirbėjų, pieno gamintojų ir daržovių auginimo verslų modernizavimu, pritaikant tiksliosios žemdirbystės ir operatyvinių duomenų valdymo technologijas.

Baltic Amadeus, UAB

Informacinės ir komunikacinės technologijos

ba.lt

Baltic Amadeus – patyrę, veržlūs ir drąsūs profesionalai, sukaupę ilgametę patirtį, tapo patikimu IT partneriu klientams iš įvairių industrijų, tokių kaip telekomunikacijos, bankinis sektorius, laivyba, logistika. Patirtis įvairiose verslo srityse, kaupta nuo pat įmonės įkūrimo, leidžia jai būti universaliai, priimti ir realizuoti bet kokį siūlomą iššūkį. Visi programinės įrangos sprendimai, Šiaurės, Vakarų Europos bei JAV rinkoms, kuriami pasitelkus naujausias .Net, PHP, JAVA, Progress, Android, iOS, Drupal ir kt. technologijas. Kasdien daugiau kaip 200 BA darbuotojų daro tai, kas jiems labiausiai patinka, todėl savo veiklą jie vadina tiesiog EnjoyIT.

Baltijos informacinės sistemos, UAB

Informacinės technologijos. Technologinių procesų monitoringas ir valdymas. Automatika. Elektrotechnika

bis.lt

Kompleksinių ir sudėtingų IT sprendimų diegimas. Didžioji dalis įdiegtų sistemų, susijusių su technologinių procesų valdymu ir saugumu, buvo įdiegtos tarptautiniuose projektuose. Pagrindinės veiklos sritys: technologinių procesų monitoringas ir valdymas; verslo valdymo informacinės sistemos; automatikos projektavimas ir darbai; elektrotechnikos projektavimas ir darbai; elektros energijos apskaita. Nuo 2005 m. įdiegta ir sertifikuota ISO 9001 standarto reikalavimus atitinkanti kokybės vadybos sistema. Nuo 2011 m. įdiegta ir sertifikuota ISO 27001 standarto reikalavimus atitinkanti informacijos apsaugos vadybos sistema. Nuo 2016 m. įdiegta ir sertifikuota OHSAS 18001 standarto reikalavimus atitinkanti darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema bei ISO 14001 standarto reikalavimus atitinkanti aplinkos apsaugos vadybos sistema.

Cognitio, MB

Fotonikos produktai, Informacinės ir komunikacinės technologijos

directmachining.com

Programinės įrangos lazerinių sistemų valdymui kūrimas. Lazerinis apdirbimas apima platų spektrą skirtingų procesų, nuo lazerinio pjovimo iki graviravimo ar markiravimo, todėl kuriama programinė įranga palengvina apdirbimo proceso valdymą. Šiuo metu rinkoje esanti įranga yra valdoma naudojant mašininio kodo konverterius, kurie yra pritaikomi rankiniu būdu, šis valdymo būdas nesuteikia galimybės efektyviai valdyti dviejų skirtingų įrangos tipų: galvonometrinių skenerių ir pozicionavimo stalų kartu. Tuo tarpu kuriama programinė įranga prisidės prie šio proceso optimizavimo, todėl bus galima pagaminti sistemą, išnaudojant galvonometrinių skenerių greitį ir pozicionavimo stalų eigą. Taip pat kuriama įranga suteiks galimybę sumažinti laiko kaštus nuo brėžinio iki galutinio pagaminto produkto kelis kartus ir padidinti vizualinę kokybę.

Evana Technologies, UAB

Fotonikos produktai

evanatech.com

Evana Technologies komanda siekia atitikti klientų poreikius vystant priešakines lazerinio apdirbimo ir šviesos technologijas pramonei ir prisidėti prie naujų technologijų pasaulinio progreso. Evana Technologies kuria, vysto ir įgyvendina lazerines technologijas bei joms skirtas priemones elektronikos, biotechnologijos, biomedicinos sritims.

Ex Datum, UAB

Specializuotos leidybos IT paslaugos, Informacinės ir komunikacinės technologijos

exdatum.eu

Kompiuterinių duomenų apdorojimas.

Finagro, UAB

Konsultacijų paslaugos, IT produktai ir paslaugos agro pramonei, Informacinės ir komunikacinės technologijos

finagro.lt

FinAgro – finansines paslaugas teikianti įmonė. 1995 m. įsteigta įmonė, nuo 2012 atpažįstama FinAgro vardu. Nauju vardu pradėtos teikti paslaugos visoje Lietuvoje. FinAgro dirba vieni iš nedaugelio Žemės Ūkio Ministerijos akredituotų ir kvalifikuotų specialistų, teikiančių profesionalias konsultacijas, kurios padeda priimti svarbius ir savalaikius ekonominius sprendimus: įmonėms, ūkininkams, fiziniams asmenims.

Ars Lab, UAB

Konsultacijų paslaugos, IT produktai ir paslaugos agro pramonei

www.myfoodsniffer.com

Inovatyvūs produktai ir sprendimai maisto sektoriui. Žinomiausias produktas – su išmaniaisiais įrenginiais suderinamas sprendimas „Foodsniffer“ (elektroninė nosis). Elektroninės nosies pagrindu veikiančių sprendimų vystymas ir toliau išlieka pagrindinė įmonės veiklos sritis.

Ateities IT, UAB

Verslo valdymo sistemos, skirtos mėgautis darbu

futureit.lt

Future IT yra komanda, padedanti įmonėms siekti pergalių nesikankinant. Įmonės misija – padėti bendrovių vadovybei ir darbuotojams mėgautis darbu, nes tik taip galima realizuoti ilgalaikes didesnes ambicijas. Tam įmonė kuria verslo valdymo sistemas, CRM bei kitus universalius bei individualizuotus verslo IT įrankius, kurie sudėtingą verslo procesų realybę paverčia sistemingu, automatizuotu, įtraukiančiu ir intuityviai valdomu žaidimu. Jūsų žaidimu.

Geomatrix, UAB

IT produktai ir paslaugos agro pramonei, Kosmoso technologijų paslaugos

geomatrix.lt

Specializuotos palydovinės informacijos paslaugos Lietuvos institucijoms, Ispanijos regionams ir JAV ūkininkams. Įmonė yra Lietuvos aerokosmoso asociacijos ir Europos palydovinės informacijos įmonių asociacijos (EARSC) narė ir aktyviai dalyvauja šių visuomeninių organizacijų veikloje.

Imperium LT, UAB

Informacinės ir komunikacinės technologijos

Hannacrm.lt

Happily Addictive. No Nonsense Allowed. HANNA CRM – tai instrumentas, sutaikantis įmonės efektyvumą su darbo malonumu. Tai būdas šiuolaikiškai ir efektyviai valdyti visus įmonės projektus bei pardavimus, į kiekvieno darbuotojo kasdienybę įnešant daugiau džiaugsmo ir žaidybinio azarto.

Hanna Instruments Baltics, UAB

Elektroniniai produktai

www.hannainst.lt

„Hanna Instruments Baltics“ yra oficialus JAV analitinės chemijos matavimo prietaisų gamintojos Hanna Instruments atstovas Baltijos šalyse. „Hanna Instruments“ - daugiau kaip 35 metus veikiantis, lyderiaujantis pasaulyje analitinės įrangos gamintojas. Bendrovė siūlo daugiau kaip 3000 skirtingų produktų: pH ir ORP matuoklius, elektrinio laidumo matuoklius, fotometrus, titratorius, ištirpusio deguonies matuoklius, drumstumo matuoklius ir kitus prietaisus. „Hanna Instruments“ produkcija naudojama visame pasaulyje įvairiose laboratorijose ir gamybos pramonės procesuose, maisto pramonėje, žemės ūkio bei akvakultūros sektoriuose, vandens tiekime ir vandenvaloje bei kitos srityse.

Informacinės konsultacijos, UAB

Konsultacijų paslaugos, Informacinės ir komunikacinės technologijos

konsultacijos.lt

Nepriklausoma „Informacinių konsultacijų“ ekspertų komanda padeda nešališkai įvertinti procesus, atrinkti naudingiausias šiuolaikiškas IT sistemas ir jas įdiegti, įvertina jau įdiegtas sistemas ir pagerina jų naudojimą, konsultuoja įmones visuose informacinės sistemos gyvavimo ciklo etapuose. Įmonė jau daugiau nei 15 metų sėkmingai padeda klientams sutaupyti laiką, pinigus ir sumažinti stresą teikdami aukščiausios kokybės IT ir procesų valdymo konsultacines paslaugas. „Informacinių konsultacijų“ komandą sudaro profesionalai, turintys ilgametę patirtį, aukštą kvalifikaciją, patvirtintą tarptautiniais sertifikatais, pasižymintys gebėjimu įsiklausyti ir suprasti kliento poreikius.

INFOBALT, Asociacija

Informacinės ir komunikacinės technologijos

infobalt.lt

1994 metais įkurta INFOBALT asociacija atstovauja nacionaliniam informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriui. INFOBALT siekia sukurti geriausias sąlygas IRT pramonės augimui, kuris kurtų pridėtinę vertę asociacijos nariams, būtų naudingas Lietuvos žmonėms bei viešajam sektoriui.

Luno, UAB

Informacinės ir komunikacinės technologijos

luno.lt

Konsultacinės paslaugos ir inovatyvūs aukštųjų technologijų sprendimai IT ir telekomunikacijų srityse. UAB Luno sukurtas ir tarptautinei rinkai pateiktas inovacinis programinis produktas „Inventory3D“ yra skirtas papildyti įmonių inventoriaus, turto apskaitai naudojamų ERP sistemų duomenis erdvine daiktų formos, jų vietos informacija ir integruotai tai valdyti 3D grafinėje aplinkoje. BENCO Baltic Engineering Company kuria ir diegia energetinių resursų išmaniosios apskaitos ir įrengimų išnaudojimo efektyvumo sprendimus pramonės įmonėms ir teikia konsultacijas energetinio efektyvumo didinimo ir sąnaudų mažinimo klausimais. Diegiami projektai dažniausiai atsiperka greičiau nei per metus.

NanoAvionika, UAB

Kosmoso technologijų paslaugos ir produktai

n-avionics.com

Produktai ir technologiniai sprendimai nuo atskirų elektroninių bei mechaninių posistemių, pilnai integruotų platformų palydovams iki misijos vykdymo palaikomųjų paslaugų. Įmonė jau yra įvykdžiusi keletą palydovų misijų, įskaitant LituanicaSAT-1 ir LituanicaSAT-2.

Opticus, UAB

Fotonikos produktai

instockoptics.com

Optikos komponentų pardavimai įmonėms ir mokslinėms institucijoms, dirbančioms su lazeriais.

Optogama, UAB

Fotonikos produktai

optogama.com

Įmonė kuria, projektuoja ir komercializuoja lazerinius šaltinius bei optinius įrenginius medžiagų apdirbimo, mašininės regos, optinių komunikacijos sistemų bei moksliniams taikymams. Optogama kompanijos naujas projektas „4Lasers“ kartu siūlo aukštos kokybės lazerių priedų, optinių elementų bei įvairių kristalų tiekimą.

Spektrolabas, UAB

IT produktai ir paslaugos agro pramonei, Informacinės ir komunikacinės technologijos

spektrolabas.eu

Naujų technologijų, paremtų moksliniais tyrimais ir eksperimentine veikla, maisto klastojimo ir saugos srityje kūrimas, informacinės sistemos kūrimas, algoritmų kūrimas – duomenų apdorojimui, neuroninių tinklų pagrindu ir spektrometrijos metodu, siekiant nustatyti maisto produktų unikalius spektrinius žymenis.

TEV, Bendra Lietuvos-Rusijos-Olandijos įmonė UAB

Specializuotos leidybos IT paslaugos

tev.lt

Edukaciniai leidiniai: vadovėlių komplektai bei kitos matematikos, IT, ekonomikos mokomosios priemonės bendrojo lavinimo ir aukštosioms mokykloms. Lietuvos bei kitų šalių mokslinių leidinių (konferencijų darbų, tezių rinkinių, monografijų) vertimas į anglų kalbą, rengimas spaudai ir leidyba. Elektroninė leidyba: kompiuterinių mokymosi priemonių, mobilių interaktyvių kompiuterinių (MIKO) knygų, kompiuterinių užduočių rinkinių konstruktorių (KURK), skaitmeninių vadovėlių kūrimas.

TIK Inovacijos, MB

Informacinės ir komunikacinės technologijos

tiki.lt

Naujų sprendimų kūrimas mobiliųjų aplikacijų srityje, tobulinant procesų automatizavimą, informacijos kokybę ir prieinamumo galimybes.

Veiksma, MB

Informacinės ir komunikacinės technologijos

info@veiksma.lt

Konsultacijos, susijusios su IT priežiūra, IT infrastruktūros projektavimo, konfigūravimo bei diegimo paslaugos, specifinių IT įrankių ir verslo įrankių valdymo sistemų kūrimas bei diegimas.

Veiksma, MB

Informacinės ir komunikacinės technologijos

info@veiksma.lt

Konsultacijos, susijusios su IT priežiūra, IT infrastruktūros projektavimo, konfigūravimo bei diegimo paslaugos, specifinių IT įrankių ir verslo įrankių valdymo sistemų kūrimas bei diegimas.

Integris, UAB

Informacinės ir komunikacinės technologijos

wiseteam.eu

Inovatyvi informacinių technologijų įmonė, siūlanti rinkai lanksčią CRM ir projektų valdymo programą WiseTeam. WiseTeam programa apima visą paslaugos teikimo procesą: pardavimų, užduočių, projektų ir finansų valdymą. Organizacija įsidiegusi WiseTeam programą gali patogiai ir realiu laiku matyti viso paslaugos teikimo proceso „pilną paveikslą“. Tai leidžia organizacijoms mažinti administracinius kaštus, užtikrinti kontrolę ir savikontrolę. WiseTeam programa sukurta remiantis paslaugų verslo įmonių patirtimi, ISO 9000 standartais ir tarptautiniu mastu pripažintomis užduočių valdymo metodikomis - Kanban, Scrum ir Agile.

VTeX, bendra Lietuvos – Olandijos įmonė UAB

Specializuotos leidybos IT paslaugos

vtex.lt

Naujausiomis technologijomis grindžiami sprendimai ir paslaugos mokslo bendruomenei ir mokslinės literatūros leidėjams, didžiausias dėmesį skiriant mokslo leidybos paslaugoms matematikos ir fizikos mokslų srityse. Tarp įmonės klientų – ir Lietuvos mokslo leidyklos, daugiausiai Universitetų mokslo bendruomenės.

3D Creative, UAB

Technologijų paslaugos

3dcreative.lt

Didžiausia 3D plastiko ir smėlio spausdinimo įmonė Baltijos šalyse: 3D modeliavimas, 3D skenavimas, 3D spausdinimas.

ADOS-Tech, UAB

Fotonikos produktai

ados-tech.com

Regimosios ir infraraudonosios spektrinės srities optinių technologijų ir optinių atvaizdavimo įrenginių bei objektyvų kūrimas ir gamyba, jų integravimas į sistemas, moksliniai tyrimai ir eksperimentinė plėtra. Įmonėje dirbanti tyrėjų ir inžinierių komanda turi daugiau nei 10 metų patirties atliekant lazerinių ir optoelektroninių sistemų tyrimus, kuriant naujus optinius produktus, juos projektuojant ir gaminant. Įmonė rinkai siūlo infraraudonosios optinės srities produktus lazerių ir lazerinių produktų gamintojams bei mokslininkams ir projektuoja bei gamina elektrooptonius bei termovizorinius prietaisus civilinei rinkai.

ART21, UAB

IT produktai ir paslaugos agro pramonei

art21.lt

Vienintelė bendrovė Lietuvoje, kurianti programinės įrangos sprendimus išskirtinai žemės ūkio sektoriui. Įmonė specializuojasi grūdų augintojų, grūdų perdirbėjų, pieno gamintojų ir daržovių auginimo verslų modernizavimu, pritaikant tiksliosios žemdirbystės ir operatyvinių duomenų valdymo technologijas.

Baltic Amadeus, UAB

Informacinės ir komunikacinės technologijos

ba.lt

Baltic Amadeus – patyrę, veržlūs ir drąsūs profesionalai, sukaupę ilgametę patirtį, tapo patikimu IT partneriu klientams iš įvairių industrijų, tokių kaip telekomunikacijos, bankinis sektorius, laivyba, logistika. Patirtis įvairiose verslo srityse, kaupta nuo pat įmonės įkūrimo, leidžia jai būti universaliai, priimti ir realizuoti bet kokį siūlomą iššūkį. Visi programinės įrangos sprendimai, Šiaurės, Vakarų Europos bei JAV rinkoms, kuriami pasitelkus naujausias .Net, PHP, JAVA, Progress, Android, iOS, Drupal ir kt. technologijas. Kasdien daugiau kaip 200 BA darbuotojų daro tai, kas jiems labiausiai patinka, todėl savo veiklą jie vadina tiesiog EnjoyIT.

Baltijos informacinės sistemos, UAB

Informacinės technologijos. Technologinių procesų monitoringas ir valdymas. Automatika. Elektrotechnika

bis.lt

Kompleksinių ir sudėtingų IT sprendimų diegimas. Didžioji dalis įdiegtų sistemų, susijusių su technologinių procesų valdymu ir saugumu, buvo įdiegtos tarptautiniuose projektuose. Pagrindinės veiklos sritys: technologinių procesų monitoringas ir valdymas; verslo valdymo informacinės sistemos; automatikos projektavimas ir darbai; elektrotechnikos projektavimas ir darbai; elektros energijos apskaita. Nuo 2005 m. įdiegta ir sertifikuota ISO 9001 standarto reikalavimus atitinkanti kokybės vadybos sistema. Nuo 2011 m. įdiegta ir sertifikuota ISO 27001 standarto reikalavimus atitinkanti informacijos apsaugos vadybos sistema. Nuo 2016 m. įdiegta ir sertifikuota OHSAS 18001 standarto reikalavimus atitinkanti darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema bei ISO 14001 standarto reikalavimus atitinkanti aplinkos apsaugos vadybos sistema.

Cognitio, MB

Fotonikos produktai, Informacinės ir komunikacinės technologijos

directmachining.com

Programinės įrangos lazerinių sistemų valdymui kūrimas. Lazerinis apdirbimas apima platų spektrą skirtingų procesų, nuo lazerinio pjovimo iki graviravimo ar markiravimo, todėl kuriama programinė įranga palengvina apdirbimo proceso valdymą. Šiuo metu rinkoje esanti įranga yra valdoma naudojant mašininio kodo konverterius, kurie yra pritaikomi rankiniu būdu, šis valdymo būdas nesuteikia galimybės efektyviai valdyti dviejų skirtingų įrangos tipų: galvonometrinių skenerių ir pozicionavimo stalų kartu. Tuo tarpu kuriama programinė įranga prisidės prie šio proceso optimizavimo, todėl bus galima pagaminti sistemą, išnaudojant galvonometrinių skenerių greitį ir pozicionavimo stalų eigą. Taip pat kuriama įranga suteiks galimybę sumažinti laiko kaštus nuo brėžinio iki galutinio pagaminto produkto kelis kartus ir padidinti vizualinę kokybę.

Evana Technologies, UAB

Fotonikos produktai

evanatech.com

Evana Technologies komanda siekia atitikti klientų poreikius vystant priešakines lazerinio apdirbimo ir šviesos technologijas pramonei ir prisidėti prie naujų technologijų pasaulinio progreso. Evana Technologies kuria, vysto ir įgyvendina lazerines technologijas bei joms skirtas priemones elektronikos, biotechnologijos, biomedicinos sritims.

Ex Datum, UAB

Specializuotos leidybos IT paslaugos, Informacinės ir komunikacinės technologijos

exdatum.eu

Kompiuterinių duomenų apdorojimas.

Finagro, UAB

Konsultacijų paslaugos, IT produktai ir paslaugos agro pramonei, Informacinės ir komunikacinės technologijos

finagro.lt

FinAgro – finansines paslaugas teikianti įmonė. 1995 m. įsteigta įmonė, nuo 2012 atpažįstama FinAgro vardu. Nauju vardu pradėtos teikti paslaugos visoje Lietuvoje. FinAgro dirba vieni iš nedaugelio Žemės Ūkio Ministerijos akredituotų ir kvalifikuotų specialistų, teikiančių profesionalias konsultacijas, kurios padeda priimti svarbius ir savalaikius ekonominius sprendimus: įmonėms, ūkininkams, fiziniams asmenims.

Ars Lab, UAB

Konsultacijų paslaugos, IT produktai ir paslaugos agro pramonei

www.myfoodsniffer.com

Inovatyvūs produktai ir sprendimai maisto sektoriui. Žinomiausias produktas – su išmaniaisiais įrenginiais suderinamas sprendimas „Foodsniffer“ (elektroninė nosis). Elektroninės nosies pagrindu veikiančių sprendimų vystymas ir toliau išlieka pagrindinė įmonės veiklos sritis.

Ateities IT, UAB

Verslo valdymo sistemos, skirtos mėgautis darbu

futureit.lt

Future IT yra komanda, padedanti įmonėms siekti pergalių nesikankinant. Įmonės misija – padėti bendrovių vadovybei ir darbuotojams mėgautis darbu, nes tik taip galima realizuoti ilgalaikes didesnes ambicijas. Tam įmonė kuria verslo valdymo sistemas, CRM bei kitus universalius bei individualizuotus verslo IT įrankius, kurie sudėtingą verslo procesų realybę paverčia sistemingu, automatizuotu, įtraukiančiu ir intuityviai valdomu žaidimu. Jūsų žaidimu.

Geomatrix, UAB

IT produktai ir paslaugos agro pramonei, Kosmoso technologijų paslaugos

geomatrix.lt

Specializuotos palydovinės informacijos paslaugos Lietuvos institucijoms, Ispanijos regionams ir JAV ūkininkams. Įmonė yra Lietuvos aerokosmoso asociacijos ir Europos palydovinės informacijos įmonių asociacijos (EARSC) narė ir aktyviai dalyvauja šių visuomeninių organizacijų veikloje.

Imperium LT, UAB

Informacinės ir komunikacinės technologijos

Hannacrm.lt

Happily Addictive. No Nonsense Allowed. HANNA CRM – tai instrumentas, sutaikantis įmonės efektyvumą su darbo malonumu. Tai būdas šiuolaikiškai ir efektyviai valdyti visus įmonės projektus bei pardavimus, į kiekvieno darbuotojo kasdienybę įnešant daugiau džiaugsmo ir žaidybinio azarto.

Hanna Instruments Baltics, UAB

Elektroniniai produktai

www.hannainst.lt

„Hanna Instruments Baltics“ yra oficialus JAV analitinės chemijos matavimo prietaisų gamintojos Hanna Instruments atstovas Baltijos šalyse. „Hanna Instruments“ - daugiau kaip 35 metus veikiantis, lyderiaujantis pasaulyje analitinės įrangos gamintojas. Bendrovė siūlo daugiau kaip 3000 skirtingų produktų: pH ir ORP matuoklius, elektrinio laidumo matuoklius, fotometrus, titratorius, ištirpusio deguonies matuoklius, drumstumo matuoklius ir kitus prietaisus. „Hanna Instruments“ produkcija naudojama visame pasaulyje įvairiose laboratorijose ir gamybos pramonės procesuose, maisto pramonėje, žemės ūkio bei akvakultūros sektoriuose, vandens tiekime ir vandenvaloje bei kitos srityse.

Informacinės konsultacijos, UAB

Konsultacijų paslaugos, Informacinės ir komunikacinės technologijos

konsultacijos.lt

Nepriklausoma „Informacinių konsultacijų“ ekspertų komanda padeda nešališkai įvertinti procesus, atrinkti naudingiausias šiuolaikiškas IT sistemas ir jas įdiegti, įvertina jau įdiegtas sistemas ir pagerina jų naudojimą, konsultuoja įmones visuose informacinės sistemos gyvavimo ciklo etapuose. Įmonė jau daugiau nei 15 metų sėkmingai padeda klientams sutaupyti laiką, pinigus ir sumažinti stresą teikdami aukščiausios kokybės IT ir procesų valdymo konsultacines paslaugas. „Informacinių konsultacijų“ komandą sudaro profesionalai, turintys ilgametę patirtį, aukštą kvalifikaciją, patvirtintą tarptautiniais sertifikatais, pasižymintys gebėjimu įsiklausyti ir suprasti kliento poreikius.

INFOBALT, Asociacija

Informacinės ir komunikacinės technologijos

infobalt.lt

1994 metais įkurta INFOBALT asociacija atstovauja nacionaliniam informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriui. INFOBALT siekia sukurti geriausias sąlygas IRT pramonės augimui, kuris kurtų pridėtinę vertę asociacijos nariams, būtų naudingas Lietuvos žmonėms bei viešajam sektoriui.

Luno, UAB

Informacinės ir komunikacinės technologijos

luno.lt

Konsultacinės paslaugos ir inovatyvūs aukštųjų technologijų sprendimai IT ir telekomunikacijų srityse. UAB Luno sukurtas ir tarptautinei rinkai pateiktas inovacinis programinis produktas „Inventory3D“ yra skirtas papildyti įmonių inventoriaus, turto apskaitai naudojamų ERP sistemų duomenis erdvine daiktų formos, jų vietos informacija ir integruotai tai valdyti 3D grafinėje aplinkoje. BENCO Baltic Engineering Company kuria ir diegia energetinių resursų išmaniosios apskaitos ir įrengimų išnaudojimo efektyvumo sprendimus pramonės įmonėms ir teikia konsultacijas energetinio efektyvumo didinimo ir sąnaudų mažinimo klausimais. Diegiami projektai dažniausiai atsiperka greičiau nei per metus.

NanoAvionika, UAB

Kosmoso technologijų paslaugos ir produktai

n-avionics.com

Produktai ir technologiniai sprendimai nuo atskirų elektroninių bei mechaninių posistemių, pilnai integruotų platformų palydovams iki misijos vykdymo palaikomųjų paslaugų. Įmonė jau yra įvykdžiusi keletą palydovų misijų, įskaitant LituanicaSAT-1 ir LituanicaSAT-2.

Opticus, UAB

Fotonikos produktai

instockoptics.com

Optikos komponentų pardavimai įmonėms ir mokslinėms institucijoms, dirbančioms su lazeriais.

Optogama, UAB

Fotonikos produktai

optogama.com

Įmonė kuria, projektuoja ir komercializuoja lazerinius šaltinius bei optinius įrenginius medžiagų apdirbimo, mašininės regos, optinių komunikacijos sistemų bei moksliniams taikymams. Optogama kompanijos naujas projektas „4Lasers“ kartu siūlo aukštos kokybės lazerių priedų, optinių elementų bei įvairių kristalų tiekimą.

Spektrolabas, UAB

IT produktai ir paslaugos agro pramonei, Informacinės ir komunikacinės technologijos

spektrolabas.eu

Naujų technologijų, paremtų moksliniais tyrimais ir eksperimentine veikla, maisto klastojimo ir saugos srityje kūrimas, informacinės sistemos kūrimas, algoritmų kūrimas – duomenų apdorojimui, neuroninių tinklų pagrindu ir spektrometrijos metodu, siekiant nustatyti maisto produktų unikalius spektrinius žymenis.

TEV, Bendra Lietuvos-Rusijos-Olandijos įmonė UAB

Specializuotos leidybos IT paslaugos

tev.lt

Edukaciniai leidiniai: vadovėlių komplektai bei kitos matematikos, IT, ekonomikos mokomosios priemonės bendrojo lavinimo ir aukštosioms mokykloms. Lietuvos bei kitų šalių mokslinių leidinių (konferencijų darbų, tezių rinkinių, monografijų) vertimas į anglų kalbą, rengimas spaudai ir leidyba. Elektroninė leidyba: kompiuterinių mokymosi priemonių, mobilių interaktyvių kompiuterinių (MIKO) knygų, kompiuterinių užduočių rinkinių konstruktorių (KURK), skaitmeninių vadovėlių kūrimas.

TIK Inovacijos, MB

Informacinės ir komunikacinės technologijos

tiki.lt

Naujų sprendimų kūrimas mobiliųjų aplikacijų srityje, tobulinant procesų automatizavimą, informacijos kokybę ir prieinamumo galimybes.

Veiksma, MB

Informacinės ir komunikacinės technologijos

info@veiksma.lt

Konsultacijos, susijusios su IT priežiūra, IT infrastruktūros projektavimo, konfigūravimo bei diegimo paslaugos, specifinių IT įrankių ir verslo įrankių valdymo sistemų kūrimas bei diegimas.

Integris, UAB

Informacinės ir komunikacinės technologijos

wiseteam.eu

Inovatyvi informacinių technologijų įmonė, siūlanti rinkai lanksčią CRM ir projektų valdymo programą WiseTeam. WiseTeam programa apima visą paslaugos teikimo procesą: pardavimų, užduočių, projektų ir finansų valdymą. Organizacija įsidiegusi WiseTeam programą gali patogiai ir realiu laiku matyti viso paslaugos teikimo proceso „pilną paveikslą“. Tai leidžia organizacijoms mažinti administracinius kaštus, užtikrinti kontrolę ir savikontrolę. WiseTeam programa sukurta remiantis paslaugų verslo įmonių patirtimi, ISO 9000 standartais ir tarptautiniu mastu pripažintomis užduočių valdymo metodikomis - Kanban, Scrum ir Agile.

VTeX, bendra Lietuvos – Olandijos įmonė UAB

Specializuotos leidybos IT paslaugos

vtex.lt

Naujausiomis technologijomis grindžiami sprendimai ir paslaugos mokslo bendruomenei ir mokslinės literatūros leidėjams, didžiausias dėmesį skiriant mokslo leidybos paslaugoms matematikos ir fizikos mokslų srityse. Tarp įmonės klientų – ir Lietuvos mokslo leidyklos, daugiausiai Universitetų mokslo bendruomenės.