Bendruomenė

VITP teritorijoje įsikūrę virš 50 įmonių, tarp jų UAB „Biotechpharma”, UAB „BOD Group”, UAB „Viltechmeda” ir kitos. VITP pastate šiuo metu įsikūrusios 23 įmonės.

3D Creative, UAB

Technologijų paslaugos

3dcreative.lt

UAB „3D Creative“ yra lyderiaujantis 3D paslaugų tiekėjas Baltijos šalyse, kurio veikla apima 3D modeliavimą, 3D skenavimą ir 3D spausdinimą. Siekdami išlikti pirmaujančia įmone moderniame ir sparčiai tobulėjančiame 3D paslaugų sektoriuje, klientams siūlome platų skirtingų adityvinės gamybos technologijų pasirinkimą. Jau daugiau nei 500 inžinerijos, automobilių bei aviacijos pramonės, odontologijos, medicinos, architektūros bei juvelyrikos, ugdymo įstaigų ir kitų sričių specialistų pasitiki mūsų profesionalų kompetencija, paslaugų bei įrengimų kokybe ir tikslumu.

ADOS pro, UAB

Fotonikos produktai gynybai

ados-pro.com

ADOS pro komanda kuria optoelektronikos prietaisus, vykdo gamybą gynybos pramonei (naktiniai ir šiluminiai prietaisai skirti naudoti stebėjimui, taikikliai skirtingų tipų ginklams, stacionarias kameras).

ADOS-Tech, UAB

Fotonikos produktai

ados-tech.com

Regimosios ir infraraudonosios spektrinės srities optinių technologijų ir optinių atvaizdavimo įrenginių bei objektyvų kūrimas ir gamyba, jų integravimas į sistemas, moksliniai tyrimai ir eksperimentinė plėtra. Įmonėje dirbanti tyrėjų ir inžinierių komanda turi daugiau nei 10 metų patirties atliekant lazerinių ir optoelektroninių sistemų tyrimus, kuriant naujus optinius produktus, juos projektuojant ir gaminant. Įmonė rinkai siūlo infraraudonosios optinės srities produktus lazerių ir lazerinių produktų gamintojams bei mokslininkams ir projektuoja bei gamina elektrooptonius bei termovizorinius prietaisus civilinei rinkai.

Akoneer, UAB

Fotonikos produktai, Informacinės ir komunikacinės technologijos

akoneer.com

AKONEER yra Lietuviška mokslinė gamybinė įmonė, kuri projektuota ir gamina lazerines sistemas, lazerines stakles, optinius prietaisus mokslinėms ir gamybinėms laboratorijoms, bei pramonei. Gaminamos sistemose naudojame itin greitus lazerinius šaltinius (femtosekundinius lazerius). Sukaupta daugiau nei 12 metų patirti užtikrina geriausiai klientui įrangos parinkimą ir konfigūraciją, atitinkančia proceso kokybės ir efektyvumo reikalavimus. Akoneer suprojektuotos ir pagamintos mikroapdirbimo sistemos yra naudojamos didelio tikslumo pjovimui, gręžimui, mikrofrezavimui, suvirinimui, skaidrių medžiagų žymėjimui susijusiems procesams mokslo institucijose ir pramonės linijose.

Baltic Amadeus, UAB

Informacinės ir komunikacinės technologijos

ba.lt

Baltic Amadeus – patyrę, veržlūs ir drąsūs profesionalai, sukaupę ilgametę patirtį, tapo patikimu IT partneriu klientams iš įvairių industrijų, tokių kaip telekomunikacijos, bankinis sektorius, laivyba, logistika. Patirtis įvairiose verslo srityse, kaupta nuo pat įmonės įkūrimo, leidžia jai būti universaliai, priimti ir realizuoti bet kokį siūlomą iššūkį. Visi programinės įrangos sprendimai, Šiaurės, Vakarų Europos bei JAV rinkoms, kuriami pasitelkus naujausias .Net, PHP, JAVA, Progress, Android, iOS, Drupal ir kt. technologijas. Kasdien daugiau kaip 200 BA darbuotojų daro tai, kas jiems labiausiai patinka, todėl savo veiklą jie vadina tiesiog EnjoyIT.

BENCO Baltic Engineering Company, UAB

Informacinės ir komunikacinės technologijos

benco.lt

Esame Energetinio Efektyvumo ir Bendro Įrengimų Efektyvumo (OEE) sprendimus kurianti ir diegianti specialistų komanda. Mūsų tikslas padėti klientams kontroliuoti ir taupyti visų rūšių energetines sąnaudas ir padėti didinti energetinį efektyvumą pramonės įmonėse. Veikla apima gamybinių energetinių resursų automatizuotą apskaitą, duomenų analizę, galimų pagerinimų iniciavimą, OEE sprendimus, klientų mokymus ir konsultacijas. Kadangi patys kuriame, diegiame sprendimus, atliekame mokymus ir konsultacijas, paslaugų paketą plėtojame taip, kad klientai gautų maksimalią naudą, o veiksmai neapsiribotų vien apskaitos ar OEE įrankio įdiegimu.

Direct Machining Control, UAB

Fotonikos produktai, Informacinės ir komunikacinės technologijos

directmachining.com

Programinės įrangos lazerinių sistemų valdymui kūrimas. Lazerinis apdirbimas apima platų spektrą skirtingų procesų, nuo lazerinio pjovimo iki graviravimo ar markiravimo, todėl kuriama programinė įranga palengvina apdirbimo proceso valdymą. Šiuo metu rinkoje esanti įranga yra valdoma naudojant mašininio kodo konverterius, kurie yra pritaikomi rankiniu būdu, šis valdymo būdas nesuteikia galimybės efektyviai valdyti dviejų skirtingų įrangos tipų: galvonometrinių skenerių ir pozicionavimo stalų kartu. Tuo tarpu kuriama programinė įranga prisidės prie šio proceso optimizavimo, todėl bus galima pagaminti sistemą, išnaudojant galvonometrinių skenerių greitį ir pozicionavimo stalų eigą. Taip pat kuriama įranga suteiks galimybę sumažinti laiko kaštus nuo brėžinio iki galutinio pagaminto produkto kelis kartus ir padidinti vizualinę kokybę.

DMEXS GROUP, UAB

Fotonikos produktai

Elektroninių komponentų gamyba įmonėms ir mokslinėms institucijoms, dirbančioms su lazeriais.

Geomatrix, UAB

IT produktai ir paslaugos agro pramonei, Kosmoso technologijų paslaugos

geomatrix.lt

Specializuotos palydovinės informacijos paslaugos Lietuvos institucijoms, Ispanijos regionams ir JAV ūkininkams. Įmonė yra Lietuvos aerokosmoso asociacijos ir Europos palydovinės informacijos įmonių asociacijos (EARSC) narė ir aktyviai dalyvauja šių visuomeninių organizacijų veikloje.

Informacinės konsultacijos, UAB

Konsultacijų paslaugos, Informacinės ir komunikacinės technologijos

konsultacijos.lt

Nepriklausoma „Informacinių konsultacijų“ ekspertų komanda padeda nešališkai įvertinti procesus, atrinkti naudingiausias šiuolaikiškas IT sistemas ir jas įdiegti, įvertina jau įdiegtas sistemas ir pagerina jų naudojimą, konsultuoja įmones visuose informacinės sistemos gyvavimo ciklo etapuose. Įmonė jau daugiau nei 15 metų sėkmingai padeda klientams sutaupyti laiką, pinigus ir sumažinti stresą teikdami aukščiausios kokybės IT ir procesų valdymo konsultacines paslaugas. „Informacinių konsultacijų“ komandą sudaro profesionalai, turintys ilgametę patirtį, aukštą kvalifikaciją, patvirtintą tarptautiniais sertifikatais, pasižymintys gebėjimu įsiklausyti ir suprasti kliento poreikius.

Integrated Optics, UAB

Fotonikos produktai

integratedoptics.com

Įmonė kuria ir gamina lazerinius šaltinius, skirtus medžiagotyros, dalelių analizės, aplinkos skenavimo ir kvantiniams taikymams.

Integris, UAB

Informacinės ir komunikacinės technologijos

wiseteam.eu

Inovatyvi informacinių technologijų įmonė, siūlanti rinkai lanksčią CRM ir projektų valdymo programą WiseTeam. WiseTeam programa apima visą paslaugos teikimo procesą: pardavimų, užduočių, projektų ir finansų valdymą. Organizacija įsidiegusi WiseTeam programą gali patogiai ir realiu laiku matyti viso paslaugos teikimo proceso „pilną paveikslą“. Tai leidžia organizacijoms mažinti administracinius kaštus, užtikrinti kontrolę ir savikontrolę. WiseTeam programa sukurta remiantis paslaugų verslo įmonių patirtimi, ISO 9000 standartais ir tarptautiniu mastu pripažintomis užduočių valdymo metodikomis - Kanban, Scrum ir Agile.

Mainsec, UAB

Informacinės ir komunikacinės technologijos

maisec.eu

UAB MAINSEC teikia sprendimus ir paslaugas telekomunikacijų sričiai, didžiausią dėmesį skiriant mobilaus tinklo operatoriams, IT infrastruktūros įmonėms ir Baltijos šalių valdžios institucijoms. Bendrovė bendradarbiauja su pirmaujančiais techninės bei programinės įrangos tiekėjais ir kartu su partneriais teikia aukščiausios kokybės produktus ir sprendimus.

Kongsberg NanoAvionics, UAB

Mažųjų palydovų gamyba ir palydovinių misijų tiekimo paslaugos

nanoavionics.com

„Kongsberg NanoAvionics“ – pirmoji lietuviška kosmoso technologijų įmonė ir viena lyderių pasaulyje, kurianti mažuosius palydovus. Palydovus ir jų misijų integracijos paslaugas „NanoAvionics“ tiekia NASA, ESA, „Thales Alenia Space“, MIT ir kt. organizacijoms, įsikūrusioms daugiau kaip 50 pasaulio valstybių. Bendrovė į kosmosą jau yra paleidusi daugiau nei 30 palydovų.

Opticus, UAB

Fotonikos produktai

instockoptics.com

Optikos komponentų pardavimai įmonėms ir mokslinėms institucijoms, dirbančioms su lazeriais.

Optogama, UAB

Fotonikos produktai

optogama.com

Įmonė kuria, projektuoja ir komercializuoja lazerinius šaltinius bei optinius įrenginius medžiagų apdirbimo, mašininės regos, optinių komunikacijos sistemų bei moksliniams taikymams. Optogama kompanijos naujas projektas „4Lasers“ kartu siūlo aukštos kokybės lazerių priedų, optinių elementų bei įvairių kristalų tiekimą.

Optonas, UAB

Fotonikos produktai

optonas.com

UAB „Optonas“ yra fotonikos sektoriaus įmonė, kuri projektuoja, gamina ir parametrizuoja plonasluoksnes dielektrines bei metalines dangas ant optinių komponentų. Gamyboje naudojame jonapluoščio dulkinimo ir elektronpluoščio garinimo technologijas, kurios leidžia įgyvendinti nestandartinius klientų poreikius.

Protogama, UAB

Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba

protogama.lt

Protogama – įmonė, teikianti CNC frezavimo, tekinimo, 3D spausdinimo, projektavimo paslaugas. Projektuojame „SolidWorks“ programa, sudarome brėžinius, ruošiame gaminius vienetinei ir serijinei gamybai, darome prototipus ir atliekame detalių kokybės kontrolę koordinatine matavimo mašina. Projektuojame ir gaminame gynybos sistemų, optikos, lazerių, biotechnologijų, medicinos ir kitų industrijų prietaisus ir jų detales. Įmonė turi reikalingas kompetencijas ir įrankius klientų idėjų įgyvendinimui.

Spektrolabas, UAB

IT produktai ir paslaugos agro pramonei, Informacinės ir komunikacinės technologijos

spektrolabas.eu

Naujų technologijų, paremtų moksliniais tyrimais ir eksperimentine veikla, maisto klastojimo ir saugos srityje kūrimas, informacinės sistemos kūrimas, algoritmų kūrimas – duomenų apdorojimui, neuroninių tinklų pagrindu ir spektrometrijos metodu, siekiant nustatyti maisto produktų unikalius spektrinius žymenis.

TEV, UAB

Specializuotos leidybos IT paslaugos

tev.lt

Edukaciniai leidiniai: vadovėlių komplektai bei kitos matematikos, IT, ekonomikos mokomosios priemonės bendrojo lavinimo ir aukštosioms mokykloms. Lietuvos bei kitų šalių mokslinių leidinių (konferencijų darbų, tezių rinkinių, monografijų) vertimas į anglų kalbą, rengimas spaudai ir leidyba. Elektroninė leidyba: kompiuterinių mokymosi priemonių, mobilių interaktyvių kompiuterinių (MIKO) knygų, kompiuterinių užduočių rinkinių konstruktorių (KURK), skaitmeninių vadovėlių kūrimas.

Unmanned Defense Systems, UAB

Orlaivių ir erdvėlaivių bei susijusios įrangos gamyba

unmands.com

Unmanned Defence Systems kuria ir gamina karinės paskirties taktinius bepiločius orlaivius. Pagrįsti pažangia moduline sistema, dronai pasižymi ekonomiškumu ir funkcionalumu realiomis mūšio sąlygomis, kas užtikrina taktinį pranašumą ir padidėjusį saugumą mūšio lauke.

Unmanned Defense Systems, UAB

Orlaivių ir erdvėlaivių bei susijusios įrangos gamyba

unmands.com

Unmanned Defence Systems kuria ir gamina karinės paskirties taktinius bepiločius orlaivius. Pagrįsti pažangia moduline sistema, dronai pasižymi ekonomiškumu ir funkcionalumu realiomis mūšio sąlygomis, kas užtikrina taktinį pranašumą ir padidėjusį saugumą mūšio lauke.

Uvireso, UAB

UV germicidinės spinduliuotės technologijos

uvireso.com

UVIRESO - ultravioletinės spinduliuotės dezinfekcijos specialistų komanda. Įmonė konsultuoja, projektuoja, gamina ir instaliuoja UV sistemas, skirtas eliminuoti virusus, bakterijas ir grybelius patalpose, produkcijoje ir kitur. Su UVIRESO pagalba biurai, mokyklos, gamyklos užsitikrina apsaugą nuo Covid-19 bei kitų virusinių susirgimų, gamybinės įmonės išsprendžia bakterijų ir pelėsių keliamas problemas.

VTeX, UAB

Specializuotos leidybos IT paslaugos

vtex.lt

Naujausiomis technologijomis grindžiami sprendimai ir paslaugos mokslo bendruomenei ir mokslinės literatūros leidėjams, didžiausias dėmesį skiriant mokslo leidybos paslaugoms matematikos ir fizikos mokslų srityse. Tarp įmonės klientų – ir Lietuvos mokslo leidyklos, daugiausiai Universitetų mokslo bendruomenės.

3D Creative, UAB

Technologijų paslaugos

3dcreative.lt

UAB „3D Creative“ yra lyderiaujantis 3D paslaugų tiekėjas Baltijos šalyse, kurio veikla apima 3D modeliavimą, 3D skenavimą ir 3D spausdinimą. Siekdami išlikti pirmaujančia įmone moderniame ir sparčiai tobulėjančiame 3D paslaugų sektoriuje, klientams siūlome platų skirtingų adityvinės gamybos technologijų pasirinkimą. Jau daugiau nei 500 inžinerijos, automobilių bei aviacijos pramonės, odontologijos, medicinos, architektūros bei juvelyrikos, ugdymo įstaigų ir kitų sričių specialistų pasitiki mūsų profesionalų kompetencija, paslaugų bei įrengimų kokybe ir tikslumu.

ADOS pro, UAB

Fotonikos produktai gynybai

ados-pro.com

ADOS pro komanda kuria optoelektronikos prietaisus, vykdo gamybą gynybos pramonei (naktiniai ir šiluminiai prietaisai skirti naudoti stebėjimui, taikikliai skirtingų tipų ginklams, stacionarias kameras).

ADOS-Tech, UAB

Fotonikos produktai

ados-tech.com

Regimosios ir infraraudonosios spektrinės srities optinių technologijų ir optinių atvaizdavimo įrenginių bei objektyvų kūrimas ir gamyba, jų integravimas į sistemas, moksliniai tyrimai ir eksperimentinė plėtra. Įmonėje dirbanti tyrėjų ir inžinierių komanda turi daugiau nei 10 metų patirties atliekant lazerinių ir optoelektroninių sistemų tyrimus, kuriant naujus optinius produktus, juos projektuojant ir gaminant. Įmonė rinkai siūlo infraraudonosios optinės srities produktus lazerių ir lazerinių produktų gamintojams bei mokslininkams ir projektuoja bei gamina elektrooptonius bei termovizorinius prietaisus civilinei rinkai.

Akoneer, UAB

Fotonikos produktai, Informacinės ir komunikacinės technologijos

akoneer.com

AKONEER yra Lietuviška mokslinė gamybinė įmonė, kuri projektuota ir gamina lazerines sistemas, lazerines stakles, optinius prietaisus mokslinėms ir gamybinėms laboratorijoms, bei pramonei. Gaminamos sistemose naudojame itin greitus lazerinius šaltinius (femtosekundinius lazerius). Sukaupta daugiau nei 12 metų patirti užtikrina geriausiai klientui įrangos parinkimą ir konfigūraciją, atitinkančia proceso kokybės ir efektyvumo reikalavimus. Akoneer suprojektuotos ir pagamintos mikroapdirbimo sistemos yra naudojamos didelio tikslumo pjovimui, gręžimui, mikrofrezavimui, suvirinimui, skaidrių medžiagų žymėjimui susijusiems procesams mokslo institucijose ir pramonės linijose.

Baltic Amadeus, UAB

Informacinės ir komunikacinės technologijos

ba.lt

Baltic Amadeus – patyrę, veržlūs ir drąsūs profesionalai, sukaupę ilgametę patirtį, tapo patikimu IT partneriu klientams iš įvairių industrijų, tokių kaip telekomunikacijos, bankinis sektorius, laivyba, logistika. Patirtis įvairiose verslo srityse, kaupta nuo pat įmonės įkūrimo, leidžia jai būti universaliai, priimti ir realizuoti bet kokį siūlomą iššūkį. Visi programinės įrangos sprendimai, Šiaurės, Vakarų Europos bei JAV rinkoms, kuriami pasitelkus naujausias .Net, PHP, JAVA, Progress, Android, iOS, Drupal ir kt. technologijas. Kasdien daugiau kaip 200 BA darbuotojų daro tai, kas jiems labiausiai patinka, todėl savo veiklą jie vadina tiesiog EnjoyIT.

BENCO Baltic Engineering Company, UAB

Informacinės ir komunikacinės technologijos

benco.lt

Esame Energetinio Efektyvumo ir Bendro Įrengimų Efektyvumo (OEE) sprendimus kurianti ir diegianti specialistų komanda. Mūsų tikslas padėti klientams kontroliuoti ir taupyti visų rūšių energetines sąnaudas ir padėti didinti energetinį efektyvumą pramonės įmonėse. Veikla apima gamybinių energetinių resursų automatizuotą apskaitą, duomenų analizę, galimų pagerinimų iniciavimą, OEE sprendimus, klientų mokymus ir konsultacijas. Kadangi patys kuriame, diegiame sprendimus, atliekame mokymus ir konsultacijas, paslaugų paketą plėtojame taip, kad klientai gautų maksimalią naudą, o veiksmai neapsiribotų vien apskaitos ar OEE įrankio įdiegimu.

Direct Machining Control, UAB

Fotonikos produktai, Informacinės ir komunikacinės technologijos

directmachining.com

Programinės įrangos lazerinių sistemų valdymui kūrimas. Lazerinis apdirbimas apima platų spektrą skirtingų procesų, nuo lazerinio pjovimo iki graviravimo ar markiravimo, todėl kuriama programinė įranga palengvina apdirbimo proceso valdymą. Šiuo metu rinkoje esanti įranga yra valdoma naudojant mašininio kodo konverterius, kurie yra pritaikomi rankiniu būdu, šis valdymo būdas nesuteikia galimybės efektyviai valdyti dviejų skirtingų įrangos tipų: galvonometrinių skenerių ir pozicionavimo stalų kartu. Tuo tarpu kuriama programinė įranga prisidės prie šio proceso optimizavimo, todėl bus galima pagaminti sistemą, išnaudojant galvonometrinių skenerių greitį ir pozicionavimo stalų eigą. Taip pat kuriama įranga suteiks galimybę sumažinti laiko kaštus nuo brėžinio iki galutinio pagaminto produkto kelis kartus ir padidinti vizualinę kokybę.

DMEXS GROUP, UAB

Fotonikos produktai

Elektroninių komponentų gamyba įmonėms ir mokslinėms institucijoms, dirbančioms su lazeriais.

Geomatrix, UAB

IT produktai ir paslaugos agro pramonei, Kosmoso technologijų paslaugos

geomatrix.lt

Specializuotos palydovinės informacijos paslaugos Lietuvos institucijoms, Ispanijos regionams ir JAV ūkininkams. Įmonė yra Lietuvos aerokosmoso asociacijos ir Europos palydovinės informacijos įmonių asociacijos (EARSC) narė ir aktyviai dalyvauja šių visuomeninių organizacijų veikloje.

Informacinės konsultacijos, UAB

Konsultacijų paslaugos, Informacinės ir komunikacinės technologijos

konsultacijos.lt

Nepriklausoma „Informacinių konsultacijų“ ekspertų komanda padeda nešališkai įvertinti procesus, atrinkti naudingiausias šiuolaikiškas IT sistemas ir jas įdiegti, įvertina jau įdiegtas sistemas ir pagerina jų naudojimą, konsultuoja įmones visuose informacinės sistemos gyvavimo ciklo etapuose. Įmonė jau daugiau nei 15 metų sėkmingai padeda klientams sutaupyti laiką, pinigus ir sumažinti stresą teikdami aukščiausios kokybės IT ir procesų valdymo konsultacines paslaugas. „Informacinių konsultacijų“ komandą sudaro profesionalai, turintys ilgametę patirtį, aukštą kvalifikaciją, patvirtintą tarptautiniais sertifikatais, pasižymintys gebėjimu įsiklausyti ir suprasti kliento poreikius.

Integrated Optics, UAB

Fotonikos produktai

integratedoptics.com

Įmonė kuria ir gamina lazerinius šaltinius, skirtus medžiagotyros, dalelių analizės, aplinkos skenavimo ir kvantiniams taikymams.

Integris, UAB

Informacinės ir komunikacinės technologijos

wiseteam.eu

Inovatyvi informacinių technologijų įmonė, siūlanti rinkai lanksčią CRM ir projektų valdymo programą WiseTeam. WiseTeam programa apima visą paslaugos teikimo procesą: pardavimų, užduočių, projektų ir finansų valdymą. Organizacija įsidiegusi WiseTeam programą gali patogiai ir realiu laiku matyti viso paslaugos teikimo proceso „pilną paveikslą“. Tai leidžia organizacijoms mažinti administracinius kaštus, užtikrinti kontrolę ir savikontrolę. WiseTeam programa sukurta remiantis paslaugų verslo įmonių patirtimi, ISO 9000 standartais ir tarptautiniu mastu pripažintomis užduočių valdymo metodikomis - Kanban, Scrum ir Agile.

Mainsec, UAB

Informacinės ir komunikacinės technologijos

maisec.eu

UAB MAINSEC teikia sprendimus ir paslaugas telekomunikacijų sričiai, didžiausią dėmesį skiriant mobilaus tinklo operatoriams, IT infrastruktūros įmonėms ir Baltijos šalių valdžios institucijoms. Bendrovė bendradarbiauja su pirmaujančiais techninės bei programinės įrangos tiekėjais ir kartu su partneriais teikia aukščiausios kokybės produktus ir sprendimus.

Kongsberg NanoAvionics, UAB

Mažųjų palydovų gamyba ir palydovinių misijų tiekimo paslaugos

nanoavionics.com

„Kongsberg NanoAvionics“ – pirmoji lietuviška kosmoso technologijų įmonė ir viena lyderių pasaulyje, kurianti mažuosius palydovus. Palydovus ir jų misijų integracijos paslaugas „NanoAvionics“ tiekia NASA, ESA, „Thales Alenia Space“, MIT ir kt. organizacijoms, įsikūrusioms daugiau kaip 50 pasaulio valstybių. Bendrovė į kosmosą jau yra paleidusi daugiau nei 30 palydovų.

Opticus, UAB

Fotonikos produktai

instockoptics.com

Optikos komponentų pardavimai įmonėms ir mokslinėms institucijoms, dirbančioms su lazeriais.

Optogama, UAB

Fotonikos produktai

optogama.com

Įmonė kuria, projektuoja ir komercializuoja lazerinius šaltinius bei optinius įrenginius medžiagų apdirbimo, mašininės regos, optinių komunikacijos sistemų bei moksliniams taikymams. Optogama kompanijos naujas projektas „4Lasers“ kartu siūlo aukštos kokybės lazerių priedų, optinių elementų bei įvairių kristalų tiekimą.

Optonas, UAB

Fotonikos produktai

optonas.com

UAB „Optonas“ yra fotonikos sektoriaus įmonė, kuri projektuoja, gamina ir parametrizuoja plonasluoksnes dielektrines bei metalines dangas ant optinių komponentų. Gamyboje naudojame jonapluoščio dulkinimo ir elektronpluoščio garinimo technologijas, kurios leidžia įgyvendinti nestandartinius klientų poreikius.

Protogama, UAB

Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba

protogama.lt

Protogama – įmonė, teikianti CNC frezavimo, tekinimo, 3D spausdinimo, projektavimo paslaugas. Projektuojame „SolidWorks“ programa, sudarome brėžinius, ruošiame gaminius vienetinei ir serijinei gamybai, darome prototipus ir atliekame detalių kokybės kontrolę koordinatine matavimo mašina. Projektuojame ir gaminame gynybos sistemų, optikos, lazerių, biotechnologijų, medicinos ir kitų industrijų prietaisus ir jų detales. Įmonė turi reikalingas kompetencijas ir įrankius klientų idėjų įgyvendinimui.

Spektrolabas, UAB

IT produktai ir paslaugos agro pramonei, Informacinės ir komunikacinės technologijos

spektrolabas.eu

Naujų technologijų, paremtų moksliniais tyrimais ir eksperimentine veikla, maisto klastojimo ir saugos srityje kūrimas, informacinės sistemos kūrimas, algoritmų kūrimas – duomenų apdorojimui, neuroninių tinklų pagrindu ir spektrometrijos metodu, siekiant nustatyti maisto produktų unikalius spektrinius žymenis.

TEV, UAB

Specializuotos leidybos IT paslaugos

tev.lt

Edukaciniai leidiniai: vadovėlių komplektai bei kitos matematikos, IT, ekonomikos mokomosios priemonės bendrojo lavinimo ir aukštosioms mokykloms. Lietuvos bei kitų šalių mokslinių leidinių (konferencijų darbų, tezių rinkinių, monografijų) vertimas į anglų kalbą, rengimas spaudai ir leidyba. Elektroninė leidyba: kompiuterinių mokymosi priemonių, mobilių interaktyvių kompiuterinių (MIKO) knygų, kompiuterinių užduočių rinkinių konstruktorių (KURK), skaitmeninių vadovėlių kūrimas.

Unmanned Defense Systems, UAB

Orlaivių ir erdvėlaivių bei susijusios įrangos gamyba

unmands.com

Unmanned Defence Systems kuria ir gamina karinės paskirties taktinius bepiločius orlaivius. Pagrįsti pažangia moduline sistema, dronai pasižymi ekonomiškumu ir funkcionalumu realiomis mūšio sąlygomis, kas užtikrina taktinį pranašumą ir padidėjusį saugumą mūšio lauke.

Uvireso, UAB

UV germicidinės spinduliuotės technologijos

uvireso.com

UVIRESO - ultravioletinės spinduliuotės dezinfekcijos specialistų komanda. Įmonė konsultuoja, projektuoja, gamina ir instaliuoja UV sistemas, skirtas eliminuoti virusus, bakterijas ir grybelius patalpose, produkcijoje ir kitur. Su UVIRESO pagalba biurai, mokyklos, gamyklos užsitikrina apsaugą nuo Covid-19 bei kitų virusinių susirgimų, gamybinės įmonės išsprendžia bakterijų ir pelėsių keliamas problemas.

Uvireso, UAB

UV germicidinės spinduliuotės technologijos

uvireso.com

UVIRESO - ultravioletinės spinduliuotės dezinfekcijos specialistų komanda. Įmonė konsultuoja, projektuoja, gamina ir instaliuoja UV sistemas, skirtas eliminuoti virusus, bakterijas ir grybelius patalpose, produkcijoje ir kitur. Su UVIRESO pagalba biurai, mokyklos, gamyklos užsitikrina apsaugą nuo Covid-19 bei kitų virusinių susirgimų, gamybinės įmonės išsprendžia bakterijų ir pelėsių keliamas problemas.

VTeX, UAB

Specializuotos leidybos IT paslaugos

vtex.lt

Naujausiomis technologijomis grindžiami sprendimai ir paslaugos mokslo bendruomenei ir mokslinės literatūros leidėjams, didžiausias dėmesį skiriant mokslo leidybos paslaugoms matematikos ir fizikos mokslų srityse. Tarp įmonės klientų – ir Lietuvos mokslo leidyklos, daugiausiai Universitetų mokslo bendruomenės.