Renginiai
2020 01 06 VITP

CERN technologijų Lietuvos verslo vystymo centras

2020 m. sausio 10 dieną kviečiame į VITP verslo pusryčius „CERN technologijų Lietuvos verslo vystymo centras“ su Lietuvos Inovacijų Centro konsultantu ir projekto koordinatoriumi Adomu Jelinsku.

Lietuvoje pradeda veikti CERN technologijų Lietuvos verslo vystymo centras (CERN Inkubatorius), įsikūręs Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parke bei Kauno mokslo ir technologijų parke. CERN Inkubatoriaus tikslas yra įdarbinti CERN technologijas ir kompetencijas už dalelių fizikos ribų.

CERN laboratorijoje vykdomuose branduolinės ir elementariųjų dalelių fizikos eksperimentuose yra kuriamos aukščiausio lygio technologijos, kurios yra pritaikomos tokiose visuomeninėse srityse kaip medicinos ir biomedicinos technologijos, aviacijos ir kosmoso inžinerija, sauga, pramonė 4.0, kultūrinis paveldas, bei kylančios technologijos.

Pranešimo metu bus aptariama organizacija CERN, organizacijos kuriamos technologijos ir kompetencijos, jų pritaikymo sritys. Bus pateikti įdomiausi pavyzdžiai iš užsienio CERN Inkubatorių.
Galiausiai bus suteikta visa informacija apie Lietuvos CERN inkubatoriaus veiklos organizavimą: kokios įmonės yra laukiamos, kaip teikti paraiškas, kokios inkubavimo sąlygos.

Norinčius dalyvauti prašome registruotis iki sausio 9 d. 17 val.: info@vitp.lt

Jeigu norite iš anksto užduoti jums rūpimą klausimą pranešėjui, klausimą siųskite el. paštu: info@vitp.lt

 

Verslo pusryčių vieta: Visorių informacinių technologijų parkas, Mokslininkų g. 2A, cokolinis aukštas.

Data: 2020 m. sausio 10 d. (penktadienis)

Laikas: 9:30 – 10:30 val.

 

Renginyje bus fotografuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas(-a) renginio nuotraukose ir šios nuotraukos gali būti patalpintos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose.