Verslas
2021 12 01 VITP

Duomenų kokybei užtikrinti reikalinga disciplina

Dažnai girdime, kad norint pasiekti aukštų rezultatų profesiniame ir asmeniniame gyvenime – reikalingos veiksmingos priemonės ir disciplina, tačiau retai pagalvojame apie panašaus tipo principų taikymą versle, turimų duomenų kokybei gerinti.

Kokius etapus reikia įveikti, norint užtikrinti duomenų kokybę, kodėl reikia peržvelgti iš naujo duomenų atsakomybes ir kaip užtikrinti reguliarius duomenų audito procesus?

Apie tai išsamiau – straipsnis Baltic Amadeus

 

Trumpai apie įmonę:

Baltic Amadeus – patyrę, veržlūs ir drąsūs profesionalai, sukaupę ilgametę patirtį, tapo patikimu IT partneriu klientams iš įvairių industrijų, tokių kaip telekomunikacijos, bankinis sektorius, laivyba, logistika. Patirtis įvairiose verslo srityse, kaupta nuo pat įmonės įkūrimo, leidžia jai būti universaliai, priimti ir realizuoti bet kokį siūlomą iššūkį. Visi programinės įrangos sprendimai, Šiaurės, Vakarų Europos bei JAV rinkoms, kuriami pasitelkus naujausias .Net, PHP, JAVA, Progress, Android, iOS, Drupal ir kt. technologijas. Kasdien daugiau kaip 200 BA darbuotojų daro tai, kas jiems labiausiai patinka, todėl savo veiklą jie vadina tiesiog EnjoyIT.