Klasteriai
2022 07 19 VITP

Ilinojaus universiteto studentė atliko praktiką Toolas

Birželio 15 – liepos 15 dienomis klasteris Toolas dalyvavo „Lietuvių Išeivijos Studentų Stažuotė“ (LISS)* programoje ir priimė praktikantę Karoliną Usevičiūtę iš Ilinojaus universiteto. Praktikos metu Karolina atliko socialinių tinklų analizę, prisidėjo prie klasterio socialinių medijų planavimo bei koordinavimo.

 

Daugiau informacijos apie atliktą praktiką straipsnis: Toolas

* Tai – 5 savaičių JAV Lietuvių bendruomenės vykdoma programa Lietuvoje, suteikianti studentams galimybę stažuotis pagal savo pasirinktą profesiją, patobulinti lietuvių kalbos žinias ir susipažinti su Lietuvos kasdieniniu bei kultūriniu gyvenimu ir šiose srityse vykstančiais pokyčiais.

 

Daugiau informacijos apie Toolas:

Toolas (buv. VITEK) jungia įmones ir organizacijas, veikiančias lazerių ir šviesos technologijų, informacinių ir kosminių technologijų, robotikos ir elektronikos technologijų srityse ir vykdančias bendrus projektus. Klasterio bendruomenė teritorinio bei mokslinio bendradarbiavimo pagrindu pradėjo veiklą nuo 2015 m. VITP kaip klasterio koordinatorius siekia vystyti bendradarbiavimui reikalingą aplinką, sutelkti bendrus resursus ir kompetenciją į klasterio narių atstovaujamų sektorių vystymą, siekiant sukurti didesnę pridėtinę vertę, didinti klasterio narių konkurencingumą ir tarptautiškumą.