Inovacijų dirbtuvės
2020 03 17 VITP

Inovacijų dirbtuvių pavasario sezonas atidarytas. Darbą pradėjo 5 studentų komandos

Kovo 5 d. – 13 d. įvyko Inovacijų dirbtuvių pavasario sezono atidarymas ir pirmieji studentų susitikimai su įmonėmis. Šį sezoną suburtos 5 įvairių studijų krypčių (IT, fizikos, inovacijų ir technologijų vadybos, matematikos, elektronikos inžinerijos, mechatronikos, chemijos ir verslo komunikacijos) studentų komandos.

Du mėnesius 21 studentas iš VU, VGTU ir ISM spręs UAB „3D Creative“ (3D spausdinimo medžiagų atsargų kiekio valdymo sistema), UAB „3 fotonai“ (Nestandartinių lazerinių komponentų sandėlis internete), suomių „Dimecc“ (Horizon: Lithuania), UAB „Geomatrix“ (Sklypų ribų nustatymas naudojant Sentinel palydovinius vaizdus) ir UAB „Lyncis“ (Sieros koncentracijos nustatymas metalo rūdoje naudojantis LIBIS technologija) iškeltus iššūkius.
Nuo kovo 16 d. karantino laikotarpiu Inovacijų dirbtuvių komandinis darbas vyksta nuotoliniu būdu.

Apie Inovacijų dirbtuves
Inovacijų dirbtuvės skirtos įmonėms, norinčioms gauti įžvalgų ir idėjų kuriant naujus arba tobulinant esamus produktus ir paslaugas, susipažinti su gabiais ir motyvuotais studentais.

Per 14 sezonų Inovacijų dirbtuvėse dalyvavo daugiau nei 110 unikalių įmonių ir  630 įvairių studijų krypčių ir universitetų studentų, baigtas 151 projektas.

Daugiau informacijos: www.inovacijudirbtuves.lt