Inovacijų dirbtuvės
2022 04 20 VITP

Įsibėgėja 19-as Inovacijų dirbtuvių sezonas

Įsibėgėja kovo viduryje startavęs 19-as Inovacijų dirbtuvių sezonas.Įvairių studijų programų ir universitetų studentai susibūrė į komandas, dirba ir kuria sprendimus įmonių pateiktiems iššūkiamsi ir siekia tapti komanda – 2022 metų pavasario sezono nugalėtoja.
Tai jau ketvirtas kartas, kai Inovacijų dirbtuvės vyksta nuotoliu.

Šį sezoną įmonių iškeltiems iššūkiams  sprendimų ieškos studentų komandos iš 4 Lietuvos aukštųjų mokyklų (VU, VILNIUS TECH, KTU, VDA) ir Code Academy, 9 studijų programų (Programų sistemos, Aukštųjų technologijų fizika ir verslas, Mokyklos pedagogika, Pramoninio dizaino inžinerija, Nanomedžiagų chemija, Mechanikos inžinerija, Programų inžinerija, Dizainas, Gamybos inžinerija ir valdymas). 

Balandžio 28 dieną studentai pristatys tarpinius rezultatus Mid-term renginyje.

Gegužės 19 d. sužinosime, kaip sekėsi studentams dirbti komandose, nusistatyti tikslus, priimti reikiamus sprendimus ir išspręsti įmonių pateiktus iššūkius:

  • Telekomunikacijų objekto Skaitmeninis dvynys (partneris – Cellular Expert, UAB)
  • Bendruomeniškų būstų (coliving) platformos plėtra (partneris – Kolivio, MB)
  • NanoAvionics prekės ženklo aktyvacijos kosmoso industrijos parodose (partneris – Nanoavionics, UAB)
  • Socialinės priežiūros platformos „Rūpyba jums” plėtra (partneris – Care4U Technologies, UAB)

 

Trumpai apie Inovacijų dirbtuves:

VšĮ Visorių informacinių technologijų parkas jau devintus metus vykdo Inovacijų dirbtuvių programą, kuri skirta įmonėms, norinčioms gauti įžvalgų ir idėjų kuriant naujus arba tobulinant esamus produktus ir paslaugas, susipažinti su gabiais ir motyvuotais studentais.

Daugiau informacijos: inovacijudirbtuves.lt