Inovacijų dirbtuvės
2023 01 16 VITP

Išrinkti studentų sukurti sprendimai-nugalėtojai

Sausio 12 d. įvyko Inovacijų dirbtuvių 20-ojo sezono baigiamasis renginys, kuriame 4 studentų komandos komisijai ir renginio svečiams pristatė savo sukurtus sprendimus įmonių iššūkiams.

Komisijos sprendimu nugalėtojais tapo ir piniginį prizą pasidalino dvi studentų komandos: „Astrofizika“ ir „naikintUVai“,  kurios pateikė savo sprendimus iššūkiams „Interaktyvus edukacinis užsiėmimas mokiniui“ (partneris – Lietuvos etnokosmologijos muziejus) ir „PET butelių dezinfekavimas gamybinėje linijoje“ (partneris – UAB „Uvireso“).

Fiziką ir kūrybos komunikaciją KTU ir VU studijuojančios studentės Lietuvos etnokosmologijos muziejui sukūrė naują astrofizikos edukaciją su interaktyviais elementais, orientuotą į pradinių klasių mokinius, o fizikų ir inžinerijos studentų komanda iš VU ir VILNIUS TECH universitetų – modelio pagalba, eksperimentų būdu nustatė, apskaičiavo ir įvertino, ko galima tikėtis dezinfekuojant butelį iš vidaus ultravioletiniais spinduliais, įvertino galimus iššūkius ir sudėtingumus.

Džiaugiamės visų studentų pasiekimais ir dar kartą sveikiname nugalėjusias komandas!