Verslas
2024 03 01 VITP

Kosmoso startuoliai! Teikite paraiškas į ESA BIC inkubatorių

Kvietimas trečiajai atrankai į ESA BIC Lietuva atidarytas!

ESA BIC Lietuva kviečia aplikuoti startuolius (iki 5 metų amžiaus) arba komandas pasiryžusias įkurti įmonę, kurių veikla yra susijusi su kosmoso technologijų kūrimu arba šių technologijų pritaikymu žemėje, su siekiu šias veiklas komercializuoti.

Daugiau informacijos apie ESA BIC veiklas ir aplikavimo taisykles galite rasti esabic.lt
Plačiau apie Vilniuje kuriamas kosmoso technologijas – 15min (2024-03-07).


ESA BIC Lietuva yra verslo inkubatorius teikiantis paramą startuoliams, veikiantiems arba norintiems veikti kosmoso technologijų srityje arba šių technologijų pritaikyme Žemėje.

Inkubatoriaus pagrindiniai tikslai yra skatinti naujų verslų kūrimą, auginti kosmoso technologijų perdavimą “nekosminėms” sritims, pvz., žemės ūkio, energetikos, sveikatos priežiūros, transporto ir daugybei kitų, sukurti verslo vystymui palankią aplinką, bei skatinti vietinį ir tarptautinį bendradarbiavimą bei žinių mainus. ESA BIC Lietuva priklauso didžiausiam Europos Kosmoso Agentūros inkubatorių tinklui Europoje. Tai atveria startuoliams galimybes bendradarbiauti su tarptautiniais partneriais, gauti prieigą prie rinkų ir plėtoti verslą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

ESA BIC Lietuva įgyvendinimui ir inkubatoriaus veiklos koordinavimui vadovauja Visorių IT parkas, bendradarbiaudamas su partneriais: Fizinių ir technologijos mokslų centrasKauno technologijos universitetasLietuvos inovacijų centrasTech-Park KaunasVilniaus Gedimino technikos universitetas (Vilnius Tech)Vilniaus miesto savivaldybėVilniaus universitetas.

ESA BIC Lietuva inkubatoriaus veiklos koordinavimu rūpinasi Visorių informacinių technologijų parkas.