Inovacijų dirbtuvės
2023 06 30 VITP

Renkami iššūkiai Inovacijų dirbtuvių rudens sezonui

Visorių informacinių technologijų parkas kviečia Vilniaus regiono įmones ir organizacijas dalyvauti Inovacijų dirbtuvėse.

Inovacijų dirbtuvės – tai 2 mėnesių programa studentams ir įmonėms. Dirbtuvių metu studentų komandos vysto įmonės iškeltą naujo produkto arba paslaugos idėją. Studentai dirba kartu su įmonių atstovais ir siekia sukurti iššūkio sprendimo prototipą, demo versiją ar koncepciją. Įmonės siūlo spręsti joms aktualius iššūkius, kurių sprendimas pasibaigus programai gali būti įgyvendintas.

Inovacijų dirbtuvės skirtos įmonėms, norinčioms gauti įžvalgų ir idėjų kuriant naujus arba tobulinant esamus produktus ir paslaugas, susipažinti su gabiais ir motyvuotais studentais. Dirbame jau 10 metų.  Per šiuos metus Inovacijų dirbtuvėse dalyvavo daugiau nei 139 unikalios įmonės, 762 įvairių studijų krypčių ir universitetų studentai, baigti 185 projektai.
Daugiau informacijos: inovacijudirbtuves.lt.

Inovacijų dirbtuvių rudens sezonas: 2023.10.12 – 2023.12.14.

Įmonėms siūlome:

 • Gauti įžvalgų ir idėjų produktų kūrimui ar vystymui.
 • Susipažinti su potencialiais talentingais darbuotojais.
 • Padidinti įmonės matomumą studentų tarpe.

Studentų sprendimų pavyzdžiai

Programos principai:

 • Įmonė kartu su VITP fasilitatoriumi suformuluoja ir aprašo naujo produkto ar paslaugos idėją (Id iššūkį)
 • Jūsų iššūkiui suformuojama 3-5 studentų komanda.
 • VITP fasilitatorius kartu su studentų komanda ir Jūsų įmonės atstovu dirba 2 mėnesius, siekdami sukurti iššūkio sprendimo prototipą, demo versiją ar koncepciją. Įmonės atstovas šiai veiklai turėtų skirti iki 2 val. per savaitę.

Studentai

Rudens sezono metu įmonės turės galimybę dirbti su II kurso KTU GIFted ir KTU SKILLed FinTech talentingais studentais.

GIFted – tai talentų ugdymo programa, suteikianti visas galimybes talentingiems Kauno technologijos universiteto (KTU) studentams tobulėti ir realizuoti savo gebėjimus mokslo bei verslo srityse, dalyvaujant „Iššūkio“ (angl. challenge) veiklose.

SKILLed FinTech – Specializuota papildomo ugdymo programa skirta motyvuotiems Kauno technologijos universiteto studentams, norintiems įgyti stiprias finansų technologijų srities kompetencijas šalia savo pasirinktų Taikomosios matematikos, Programų sistemų, Informacinių sistemų, Informatikos, Ekonomikos ir Finansų studijų programų.

32 studentų pasiskirstymas pagal studijų programas:

Programų sistemos (7 studentai), Aviacijos inžinerija (3), Taikomoji chemija (2), Taikomoji matematika (3), Elektronikos inžinerija (2), Dirbtinis intelektas (2), Ekonomika (2), Verslas ir antreprenerystė (1), Elektros inžinerija (1), Informatikos inžinerija (1), Medžiagų fizika ir nanotechnologijos  (1), Duomenų mokslas ir inžinerija (1), Mechatronika (1), Mechanikos inžinerija (1), Viešasis valdymas ir pilietinė visuomenė (1), Architektūra (1), Informatika (1), Finansai (1).

Dalyvavimo sąlygos

 • Vilniaus regiono įmonės ir organizacijos (registruotos Vilniaus regione)
 • Atliekamas įmonės skaitmeninės brandos lygio įvertinimas naudojant DMA įrankį (The Digital Maturity Assessment tool)
 • Su įmone pasirašomas sutikimas ir kiti reikalingi dokumentai priimti valstybės pagalbą (valstybės pagalba su de minimis pagalba nesisumuoja)

Inovacijų dirbtuvių veikla 2023 m. rudenį vykdoma projekto EDIH Vilnius rėmuose.

Kaip dalyvauti?

 1. Užpildyti iššūkio pateikimo formą (atsisiųsti) iki rugpjūčio 27 d.
 2. Užpildytą formą atsiųsti el. paštu: rasa@vitp.lt
 3. Su Jumis susisieksime ir sutarsime tolimesnius žingsnius.

 

2019-2022 Inovacijų dirbtuvėse dalyvavusios įmonės