Renginiai
2019 08 05 VITP

pamatyk Lietuvoje! Ką, kur, kaip ir kodėl?

Š.m. rugpjūčio 9 d. (penktadienį), kviečiame į VITP verslo pusryčius pamatyk Lietuvoje! Ką, kur, kaip ir kodėl?“.

Kelionių po Lietuvą portalo www.pamatykLietuvoje.lt vadovas Arvydas Dotas papasakos apie tai, kaip gimė idėja sukurti portalą, kokiais technologiniais sprendimais ir idėjomis portalo komanda keičia visos Lietuvos vietinį turizmą. Kaip į vieną turizmo ekosistemą jungia keliautojus, verslą, turizmo paslaugų tiekėjus, valstybines įmones ir žiniasklaidą. Kelionės ir atradimai Lietuvoje yra neatskiriama Arvydo gyvenimo dalis, per ketverius portalo gyvavimo metus jis aplankė daugybę Lietuvos vietų, kad pats įsitikintų jų patrauklumu, surinktų informaciją ir tuo pasidalintų su kitais. Be ilgo jau aplankytų vietų Lietuvoje sąrašo ne ką trumpesnis sąrašas ir dar planuojamų aplankyti, išskirtinių vietų. Susitikimo metu Arvydas pasidalins rekomendacijomis, patarimais ir įspūdžiais iš savo kelionių, kurie tikimės taps įkvėpimu keliauti ir atrasti Lietuvą.

Apie pamatykLietuvoje.lt
www.pamatykLietuvoje.lt – 2016 balandį pristatytas ir vystomas kelionių po Lietuvą portalas, kuriame pateikiamas išsamiausias lankytinų vietų žemėlapis, paruošti kelionėms maršrutai ir kt. Informaciją žemėlapyje lengvai randa ir populiariausių, madingų vietų ieškotojai ir tie, kurie ieško kažko unikalaus, kitų keliautojų dar neatrasto. Nuo šio pavasario portale jau galima rasti ir informaciją apie pramogas, vietas kur pavalgyti ar apsistoti nakvynei – viską, ko gali prireikti turiningam poilsiui ir atradimams Lietuvoje.

 

Norinčius dalyvauti prašome registruotis iki rugpjūčio 8 d. 17 val.: info@vitp.lt

Jeigu norite iš anksto užduoti jums rūpimą klausimą pranešėjui, klausimą siųskite el. paštu: info@vitp.lt

 

Verslo pusryčių vieta: Visorių informacinių technologijų parkas, Mokslininkų g. 2A, cokolinis aukštas.

Data: 2019 m. rugpjūčio 9 d.

Laikas: 9:30 – 10:30 val.

 

Renginyje bus fotografuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas(-a) renginio nuotraukose ir šios nuotraukos gali būti patalpintos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose.