Inovacijų dirbtuvės
2022 10 21 VITP

Prasidėjo 20-as Inovacijų dirbtuvių programos sezonas

Spalio antroje pusėje įvyko įvadiniai studentų komandų ir įmonių, iškėlusių iššūkius, susitikimai. Šį, jau 20-ąjį, Inovacijų dirbtuvių sezoną susibūrė 6 studentų komandos. Jose –  24 studentai iš 5 aukštųjų mokyklų (VU, VILNIUS TECH, KTU, VIKO, Vilniaus dailės akademijos ir Coding School), 20 studijų programų (Mechanikos inžinerija, Globali rinkodara, Kūrybos komunikacija, Verslo informacijos vadyba, Ryšiai su visuomene, Kūrybines industrijos,  Medžiagų fizika ir nanotechnologijos, Kūrybos komunikacija, Fizika, DeepTech Entrepreneurship, Multimedija ir kompiuterinis dizainas, Medicina, Creativity and Business Innovation, Full stack  ir programavimo pagrindai, Informacinių sistemų inžinerija, Informacinės sistemos, Programų sistemos, Šviesos technologijos, Globali rinkodara, Interjero dizainas, Verslo procesų valdymas, Mikrobiologija).

Studentai rinkosi šiuos 6 iššūkius:

  • Virtualus fotonikos produktų stendas. Partneris – UAB „Optogama“
  • Vilniaus TV bokšto laisvų patalpų ir erdvių įveiklinimas. Partneris – AB Lietuvos radijo ir televizijos centras.
  • Integral Biotics™ psichobiotikų (probiotikai psichologinei sveikatai gerinti) įvedimas į Lietuvos rinką. Partneris – UAB „Integral Solutions“.
  • Dvigubos paskirties ultravioletinės dezinfekcijos prietaiso komercinimo strategija. Partneris – UAB „Uvireso“
  • PET butelių dezinfekavimas gamybinėje linijoje. Partneris – UAB „Uvireso“.
  • Virtualus, interaktyvus edukacinis užsiėmimas mokiniui. Partneris – Lietuvos etnokosmologijos muziejus.

Trumpai apie Inovacijų dirbtuves:

VšĮ Visorių informacinių technologijų parkas jau devintus metus vykdo Inovacijų dirbtuvių programą, kuri skirta įmonėms, norinčioms gauti įžvalgų ir idėjų kuriant naujus arba tobulinant esamus produktus ir paslaugas, susipažinti su gabiais ir motyvuotais studentais.

Daugiau informacijos: inovacijudirbtuves.lt