Inovacijų dirbtuvės
2020 02 10 VITP

Inovacijų dirbtuvių pavasario sezone – 10 iššūkių studentams

Inovacijų dirbtuvės – tai VITP organizuojama 2 mėnesių praktika, kurios metu studentų komandos kartu su įmonių atstovais vysto naujus produktus ir paslaugas. Įvairių studijų krypčių ir universitetų studentai kviečiami registruotis į Inovacijų dirbtuvių pavasario sezoną, išsirinkti įmonės iškeltą aktualų verslo iššūkį, burtis į komandas ir kartu su įmonės atstovais kurti sprendimą.

Šį sezoną iššūkius iškėlė 9-ios inovacijas kuriančios ir diegiančios įmonės. Įmonių tarpe net 5-ios VITP bendruomenės narės: specializuotas palydovinės informacijos paslaugas teikianti „Geomatrix” , inovatyvius aukštųjų technologijų sprendimus IT ir telekomunikacijų srityse kurianti „Luno”, saulės energijos sprendimų tiekėja „Soli Tek cells”, didžiausia plastiko ir smėlio 3D spausdinimo įmonė Baltijos šalyse „3D Creative” ir industrinius analizatorius mineralų gavybos ir apdirbimo įmonėms projektuojanti ir gaminanti „Lyncis”. Iššūkius taip pat iškėlė optinių komponentų ir kristalų gamintoja „3 fotonai”, Lietuvos e-švietimo kompanijų grupė „Tamo grupė”, klientų įtraukimo ir rinkodaros platforma „SPECIAL App” ir suomių įmonė „DIMMEC”.

Studentai turės galimybę rinktis iš 10 iššūkių ir kurti rinkodarinį žaidimą, saulės modulio mechaninių savybių nustatymo modelį, sugalvoti, kaip darbo saugos mokymų platformą pristatyti užsienio rinkai, spręsti 3D spausdintuvo vibracijos ar sieros nustatymo metalo rūdoje uždavinius, kurti lazerinių komponentų sandėlį internete ar sugalvoti kaip nustatyti sklypų ribas naudojant palydovinius vaizdus ir kt.

Artimiausias pavasario sezonas startuoja kovo 5 d. ir baigiasi gegužės 14 d. Studentams registracija atvira iki vasario 26 d. Visa aktuali informacija, iššūkiai ir registracijos nuoroda pateikiama www.inovacijudirbtuves.lt. Užsiregistravus čia https://cutt.ly/0rABUKE studentai kviečiami trumpam motyvaciniam pokalbiui ir buriami į komandas, kuriose dirba 2 mėnesius. Sezonas bus uždarytas viešu renginiu gegužės 14 d., kurio metu studentų komandos pristatys savo sprendimus.