Verslas
2023 05 29 VITP

Skaitmeninė transformacija – būtinybė verslui

COVID-19 pandemijos metu išryškėjo skaitmenizacijos svarba Pasauliniu mastu. Tapome priklausomi nuo skaitmeninių technologijų nei bet kada anksčiau. Skaitmeninė transformacija ypač aktuali smulkiajam ir vidutiniam verslui tapo ne vien dėl tvarumo (pavyzdžiui, sunaudojama mažiau popieriaus išrašant ir siunčiant el. sąskaitas faktūras), bet ir galimybės dirbti su interneto bet kurioje Pasaulio vietoje (nuotoliu), atlikti vienus ar kitus procesus automatizuotai ir sumažinti galimų klaidų darbo procese(-uose) kiekį bei laiko sąnaudų atžvilgiu.

Įmonėms ar organizacijoms, siekiančioms įgyvendinti skaitmenizacijos procesus ir dalyvaujant EDIH Vilnius projekte pirmiausiai bus atliekamas skaitmeninės brandos lygis ir pateikiamas jums tinkamiausių EDIH VILNIUS paslaugų pasiūlymas, tuomet EDIH Vilnius ekspertai teiks skaitmenizacijos paslaugas ir galiausiai bus įvertinama, kaip pasikeitė jūsų organizacijos skaitmeninės brandos lygis po to, kai buvo suteiktos paslaugos.

EDIH Vilnius skaitmenizacijos paslaugas teikia ekspertai iš 9-ių EDIH konsorciumo narių (Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Vilniaus universiteto, Lietuvos robotikos asociacijos, Visorių informacinių technologijų parko, Lietuvos biotechnologijų asociacijos, Fizinių ir technologijos mokslų centro (FTMC), Smart Health DIH, Vilniaus plano), sujungdami savo jėgas ir kompetencijas, padės Vilniaus regiono mažoms ir vidutinėms įmonėms bei viešojo sektoriaus organizacijoms įgyvendinti skaitmenizacijos procesus. Konsorciumas vykdys skaitmeninių sprendimų sklaidą, kuriuos kuriant naudojamos superkompiuterių, dirbtinio intelekto ir kibernetinio saugumo technologijos. Teikiamos paslaugos ne tik didins įmonių konkurencingumą, bet ir augins jas teikiančių organizacijų darbuotojų kompetencijas.

Daugiau informacijos straipsnyje: Delfi
Daugiau informacijos apie projektą: EDIH Vilnius