Verslas
2021 01 28 VITP

Skaitmenizacijos nauda perprantama ne visiems

Vis dažniau girdime, kad vienose ar kitose įmonėse nuspręsta atlikti skaitmenizacijos procesus, tačiau tai – kol kas pavyksta tinkamai suplanuoti ir sėkmingai įgyvendinti ne kiekvieniems. Didžioji dalis įmonių susiduria net tik su technologinėmis ar personalo problemomis, bet ir teorijos įgyvendinimu praktiškai.

Kokie sunkumai užgriūva nusprendusius eiti skaitmenizavimo keliu ir ką pirmiausiai reikia numatyti, norint to išvengti? Straipsnis Baltic Amadeus

Trumpai apie įmonę:

Baltic Amadeus – patyrę, veržlūs ir drąsūs profesionalai, sukaupę ilgametę patirtį, tapo patikimu IT partneriu klientams iš įvairių industrijų, tokių kaip telekomunikacijos, bankinis sektorius, laivyba, logistika. Patirtis įvairiose verslo srityse, kaupta nuo pat įmonės įkūrimo, leidžia jai būti universaliai, priimti ir realizuoti bet kokį siūlomą iššūkį. Visi programinės įrangos sprendimai, Šiaurės, Vakarų Europos bei JAV rinkoms, kuriami pasitelkus naujausias .Net, PHP, JAVA, Progress, Android, iOS, Drupal ir kt. technologijas. Kasdien daugiau kaip 200 BA darbuotojų daro tai, kas jiems labiausiai patinka, todėl savo veiklą jie vadina tiesiog EnjoyIT.