Renginiai
2023 02 14 VITP

SPACE UP YOUR BUSINESS. Atranka į ESA BIC Lietuva prasideda. Kitos kosmoso rinkos aktualijos 2023 m.

Vasario 24 d. kviečiame į VITP verslo pusryčius „SPACE UP YOUR BUSINESS. Atranka į ESA BIC Lietuva prasideda. Kitos kosmoso rinkos aktualijos 2023 m.“ su ESA BIC Lietuva, Civitta ir Inovacijų agentūra atstovais.

Prasideda pirmoji startuolių atranka į ESA BIC Lietuva inkubatorių. Renginio metu susipažinsite su ESA BIC veikla Lietuvoje, sužinosite inkubatoriaus programos teikiamas naudas, finansavimą, paraiškų teikimo tvarką, aspektus, kurie bus svarbūs startuolių paraiškų vertinime.

CASSINI Business Accelerator –  20 geriausių Europos kosmoso startuolių skirta intensyvi 6 mėnesių trukmės programa, siūlanti aukščiausio lygio mentorystę verslo bei investicijų  klausimais, mokymus, renginius, finansavimą bei kitas startuolių paramos paslaugas. Programa sudarys sąlygas verslininkams iš visos Europos užmegzti ryšius su potencialiais klientais, investuotojais iš skirtingų šalių ir išplėsti savo verslą tarptautiniu mastu. Akceleratorius yra pritaikytas augimo stadijos kosmoso startuolių poreikiams, kurie jau turi produktą rinkoje, vykdo pardavimus arba turi pasiekimų ikiprekybinėje stadijoje, bei siekia išlaikyti komercinį augimą atrasdami naujas rinkos galimybes.

Daugiau informacijos apie pranešimą bus patikslinta artimiausiu metu.

 

Norinčius dalyvauti prašome registruotis iki vasario 22 d. 17 val.: REGISTRUOTIS
Jeigu norite iš anksto užduoti jums rūpimą klausimą pranešėjams, klausimą(-us) siųskite el. paštu: aiste@vitp.lt

Verslo pusryčių vieta: Visorių informacinių technologijų parkas, Mokslininkų g. 2A, konferencijų salė.
Data: 2023 m. vasario 24 d.
Laikas: 09:30 – 11:00 val.

Renginyje bus fotografuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas(-a) renginio nuotraukose ir šios nuotraukos gali būti patalpintos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose.