Technologijos
2021 09 22 VITP

UV technologija – kovai su COVID-19

Pasaulinei pandemijai 2020 m. paralyžavus gamyklų, biurų, oro uostų darbą, užgniaužus galimybę vaikams bei studentams keliauti į mokyklas/universitetus, mokslus ir darbus daugeliui tęsiant nuotoliniu būdu, įvyko „Hack the Crisis“ hakatonas, skirtas kurti sprendimams, kurie padėtų kovoti su COVID-19 virusu.  Šis hakatonas ir vienos iš jame dalyvavusių komandų sugalvota technologija tapo pradžios tašku įkurti bei plėtoti UAB Uvireso inovacijas, skirtas kovai su virusais uždarose patalpose.

Didžiuojamės, kad inovatyvias UV spinduliuotės technologijas plėtojantis startuolis UAB Uvireso nuo 2021 m. rudens prisijungė prie Visorių informacinių technologijų parko bendruomenės.

Straipsnis: 15min

 

Trumpai apie įmonę:

UVIRESO – ultravioletinės spinduliuotės dezinfekcijos specialistų komanda. Įmonė konsultuoja, projektuoja, gamina ir instaliuoja UV sistemas, skirtas eliminuoti virusus, bakterijas ir grybelius patalpose, produkcijoje ir kitur. Su UVIRESO pagalba biurai, mokyklos, gamyklos užsitikrina apsaugą nuo Covid-19 bei kitų virusinių susirgimų, gamybinės įmonės išsprendžia bakterijų ir pelėsių keliamas problemas.