Klasteriai
2023 04 27 VITP

Vasario 16-osios gimnazijos moksleivė atliko praktiką VITP

Pavasariui įsibėgėjant Visorių informacinių technologijų parke praktiką atliko Ieva, šiuo metu gyvenanti Vokietijoje ir besimokanti Vasario 16-osios gimnazijoje. Praktikos metu moksleivė prisidėjo prie Lietuvos kosmoso technologijų klasterio veiklos: padėjo kuriant klasterio svetainės vizualus, kartu su klasterio koordinatoriumi aplankė klasterio įmones, filmavo ir montavo pristatomuosius įmonių filmukus socialiniams tinklams.

Vasario 16-osios gimnazijoje skatinama atlikti įprastą 2 savaičių praktiką lietuviškose įmonėse taip siekiant palaikyti artimą ryšį su tėvyne, susipažinti su šalies kultūra, įmonių veiklos struktūra ir planuojant ateities perspektyvas sugrįžti bei įsikurti Lietuvoje.

Džiaugiamės, kad galėjome prisidėti įgyvendinant numatytus praktikos tikslus Lietuvoje ir linkime sėkmės moksluose!

 

Daugiau informacijos apie Kosmoso technologijų klasterį:
Lietuvos kosmoso technologijų klasteris (toliau – LKTK) jungia Lietuvos įmones veikiančias ir vystančias kosmoso technologijų sritį. LKTK įkurtas 2021 m. Visorių informacinių technologijų parke susibūrus 4 įmonėms – „Kongsberg NanoAvionics“ (buv. „NanoAvionics“), „Geomatrix“, „Blackswan Space“ ir „Elsis PRO“. Bendruomenės kompetencijos apima mažųjų palydovų projektavimą ir gamybą, misijų simuliaciją ir projektavimą, palydovinių duomenų apdirbimą ir analizę bei įvairius programinius sprendimus. Savo paslaugas įmonės teikia tiek valstybinėms institucijoms, tiek privatiems Lietuvos ir užsienio klientams. Klasterio misija – apjungiant narių kompetencijas suteikti galimybes vystyti kosmoso technologijų verslą Lietuvoje ir užsienyje randant naujus užsakovus ir skatinant kosmoso technologijų taikymą regioniniu ir nacionaliniu mastu. Klasterio koordinatorius: Visorių informacinių technologijų parkas.