Renginiai
2019 04 23 VITP

VITP įmonės “ART21” ir “Evana Technologies” dalyvaus parodoje Balttechnika

VITP įmonės “ART21” ir “Evana Technologies” dalyvaus lietuviškų inovacijų ir technologijų parodoje Balttechnika. Paroda Balttechnika vyks 2019 m. gegužės. 15 – 16 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Įmonė „Evana Technologies“ pristatys plastiko, naudojamo medicinoje, mikro-gręžimo lazerinę technologiją. Inovatyvaus sprendimo kūrėjai tikisi, jog ši technologija sudomins Lietuvos ir užsienio šalių medicinos reikmenų sektoriaus gamintojus bei potencialius vartotojus.

Įmonė ART21 parodoje pristatys savo plėtojamas inovatyvias analitikos sistemas skirtas tiksliajai žemdirbystei. Kuriamas sprendimas apjungia bepiločių orlaivių, hyperspektrinės spektroskopines ir dirbtinio intelekto technologijas į integruotą analitikos sistemą skirtą žemės ūkių efektyvumo ir našumo didinimui. Technologija suteikia priemones neinvaziniu būdu nustatyti įvairių mikro ir makro mitybos elementų kiekius bei fiksuoti jų trūkumą skirtingose žemės ūkio augaluose, skirtingu jų augimo metu. ART21 inovacija pateikia aukšto patikimumo informaciją reikalingą efektyviam trešimo planavimui, darniam agrochemijos naudojimui ir ankstyvam ligų atpažinimui augalų latentinėje fazėje, o ūkininkai įgalinami mažinti savo laiko ir lėšų sąnaudas bei didinti produktyvumą.