Renginiai
2022 12 20 VITP

VITP kalėdinis protmūšis 2022. Nugalėtojai

Po dviejų metų pertraukos, gruodžio 15 dieną, į Visorių IT parką sugrįžo tradicija tapęs kalėdinis protmūšis!
14 komandų (daugiau nei 70 dalyvių) rungėsi tarpusavyje penkių turų azartiniame žaidime, vienas jų – buvo skirtas tik kapitonams.

Pirmas ir antras turas visoms komandoms tapo lyg apšilimas ir mankšta prieš sudėtingesnius klausimus, trečiasis leido pralaimintiems prisivyti pirmaujančius, ketvirtame – nuo pradžios pirmavusios komandos grįžo į lyderių pozicijas, o penktasis (kapitonų) turas – patvirtino pirmaujančius – trys komandos surinko po vienodą 43 taškų skaičių. Išsiaiškinti pirmos vietos nugalėtojus šioms komandoms buvo pateiktas klausimas su 5 užuominomis, o sukauptos žinios lėmė, kad pirmos vietos laimėtojų vardą pelnė „Kam-man-skaityt-aš-sportuoju“ komanda.

Protmūšis buvo kupinas linksmų akimirkų, už kurias dėkojame 3D Creative, Akoneer, ART21, Benco, Direct Machining Control (DMC), LDK Gedimino štabo batalionas, Mainsec, NanoAvionics, Optonas, Protogama, VTEX, Visorių parko komandų dalyviams.

Papildomas AČIŪ įmonei Uvireso, kurių sukurta UV sistema užtikrino, kad renginio metu ore neplistų virusai ir bakterijos.

Visorių IT parko protmūšio 2022 laimėtojai:
1 vieta „Kam-man-skaityt-aš-sportuoju“
2 ir 3 vietas pasidalino komandos „A ko Nėr?“ ir „Antrapusiai“

Sveikiname!

 

Daugiau renginio akimirkų: VITP facebook