Renginiai
2019 12 13 VITP

VITP Kalėdinis Protų mūšis 2019

Artėjančių švenčių proga, Visorių informacinių technologijų parke, gruodžio 11 dieną, buvo surengtas VITP Kalėdinis Protų Mūšis. Tarpusavyje rungėsi ir pelnyti nugalėtojų laurus siekė net 12 komandų, sudarytų iš beveik 80 dalyvių. Pirmą kartą VITP protmūšio istorijoje buvo surengtas papildomas klausimų turas komandų kapitonams bei skirti prizai-siurprizai už įdomiausius atsakymų variantus.

Protų mūšis buvo intriguojantis ir kupinas linksmų akimirkų. Tradiciškai pagal komandų surinktus taškus suskirstydavome 1-3 vietų nugalėtojus. Šiais metais vienas netikėčiausių momentų – net trys komandos surinko po vienodą taškų skaičių, o prizinių vietų paskirstymą lėmė kapitonų mūšyje pelnyti taškai. VITP Kalėdinio Protų mūšio organizatorių komanda „Visorių paukščiai“ surinko vienodą taškų skaičių kartu su komanda „ManoAvionika“, tačiau draugiškai perleido laimėtojų laurus Parko bendruomenės narių komandai.

Protmūšio komandų išsidėstymas pagal rezultatus:

1 vieta „ManoAvionika“

2 vieta „BA team“

2 vieta „KurVilys?“

3 vieta „TECHT“

4 vieta „Kosmoso Kaubojai“

5 vieta „Imbierinukai“

6 vieta „Junk Food Friday“

7 vieta „Tėvynės labui!“

8 vieta „EnjoyIT“

9 vieta „Hanna CRM“

10 vieta „Geras visai“

x  vieta „Visorių paukščiai“

 

Nors mūšis buvo sudėtingas, tačiau ketvirtame ture bei kapitonų mūšyje „ManoAvionika“ komanda spurtavo ir pasiekė užtikrintą pergalę!

Dar kartą sveikiname nugalėtojus ir dėkojame susirinkusiems dalyviams už puikią nuotaiką!

 

Daugiau akimirkų – VITP Facebook