Verslas
2022 03 10 VITP

Humanitarinė parama savanoriams Ukrainoje

Šiandien nepaprastas laikmetis. Karas Ukrainoje ardo nusistovėjusius asmeninius ir verslo ryšius, verčia mobilizuotis politikos veikėjus. Kiekvienas iš naujo svarstome – kaip leidome šiai nelaimei įsisiūbuoti, ko nepadarėme laiku, ką padarėme ne taip. Civiliai karo zonos gyventojai neturi tokios prabangos. Jie sprendžia konkretesnes užduotis – sužinoti ar gyvi artimieji, ar jų gatvėje vyks mūšiai, kur rasti saugią vietą pasislėpti nuo raketų smūgių, ar po griuvėsiais dar yra likusių gyvų žmonių?

Esame dėkingi Lietuvos savanoriams, kurie karo zonoje padeda civiliams, evakuoja nukentėjusius, ypač vaikus. Nuoširdus ačiū savanorių darbo organizatoriams. Visorių parko bendruomenė, jos įmonės taip pat nelieka nuošalyje. Dėkojame parko įmonei VTeX, kuri savanorių darbui palengvinti skyrė paramą įsigyti termovizoriams, reikalingiems ieškant ir gelbstint žmones karo griuvėsiuose.

Žinome, kad ir kitos čia veikiančios įmonės, jų darbuotojai padeda Ukrainos žmonėms kuo gali. Didžiuojamės jumis visais ir kviečiame pasidalinti informacija apie gerus darbus.