Renginiai
2019 09 16 VITP

VITP stalo tenisas 2019. Rudens turnyras

Visorių informacinių technologijų parkas tęsia tradiciją ir organizuoja 2019 m. stalo teniso rudens turnyrą bei skelbia registracijos pradžią!

Turnyre gali dalyvauti VISI norintys išmėginti savo jėgas, norintys nurungti savo kolegas ar kitus bendruomenės narius, siekiantys patirti azarto jaudulį, ne tik pelnyti šlovę bet ir įrašyti savo vardą į VITP istoriją tapus 2019 metų, rudens turnyro, stalo teniso nugalėtoju(-a) !

Tikslai ir uždaviniai: Išsiaiškinti geriausiai stalo tenisą žaidžiantį(-čią) Visorių IT parke (VITP) patalpas nuomojančių įmonių darbuotoją.
Turnyro pradžia: 2019 m. rugsėjo 26 d.
Turnyro pabaiga: numatoma iki gruodžio 12 d.
Vieta: VITP cokolinis aukštas, ties konferencijų sale.
Finalas: numatomas žaisti gruodžio 3-12 d. 12:00 val. VITP foje. Nugalėtojų apdovanojimai vyks iškart po finalinių kovų.
Dalyviai: turnyre gali dalyvauti visi VITP patalpas nuomojančių įmonių darbuotojai(-os), kurie yra stalo teniso mėgėjai ar entuziastai.

Turnyro vykdymo sąlygos:
1. Stalo tenisas žaidžiamas iki 3 pergalių (3 setai, jei reikės 5).
2. Pirmame etape visi dalyviai kovoja dėl bendrosios įskaitos, pagal kurią bus formuojamas ketvirtfinalis. Aštuoni dalyviai, daugiausiai laimėję varžybų, patenka į antrąįį etapą – ketvirtfinalį ir kovoja dėl pirmosios vietos turnyre. Šiame etape naudojama vieno lygio eliminavimo lentelė.
3. Žaidimo taisyklės vykdomos pagal oficialias Tarptautines stalo teniso taisykles. Jas rasti galima čia: www.stalotenisas.lt
4. Kiekvienas žaidėjas susitikimo laiką su varžovu suderina individualiai ir sužaidžia 2 varžybas per 5 darbo dienas nuo varžovų poros paskelbimo.
5. Rezultatą žaidėjai įrašo VITP turnyrinėje e-lentelėje, kurią pateikia turnyro organizatoriai.

Drausmės nuobaudos:
1. Jei dalyvis į turnyro žaidimą neateina prieš tai nepranešęs varžovui, jam įskaitomas pralaimėjimas 0:3.
2. Jei vienas iš žaidėjų nesuranda laiko sužaisti su varžovais dviejų varžybų per 5 darbo dienas, jam įskaitomas pralaimėjimas 0:3
3. Jei dalyviai nesuderina tinkamo laiko ir nesužaidžia 2 varžybų per 5 darbo dienas, įskaitomas rezultatas 0:0

Registracija:
1. Vykdoma tik išankstinė registracija internete: REGISTRUOTIS
2. Kviečiame registruotis iki rugsėjo 23 d.