Verslas
2020 10 29 VITP

Apdovanojimai Pramonė 4.0 žvaigždė atiteko VITP įmonėms

Spalio 27 dieną vykusios tarptautinės konferencijos „Pramonė 4.0“ metu, komisijos sprendimu vidutinio dydžio ir mažųjų įmonių kategorijoje už sprendimus išmaniai medicininės įrangos gamybai apdovanojimas „Pramonė 4.0 žvaigždė“ įteikta įmonei UAB Baltic Amadeus, o publikos nominaciją pelnė įmonė UAB 3D Creative, kuri kartu su Odontologijos klinika ir Vilniaus universiteto mokslininkais sukūrė personalizuoto anizotropinio bioaktyvaus 3D kaulo regeneracijos sprendimą odontologams.

 

Daugiau informacijos apie apdovanojimus ir skaitmenizavimo sprendimus:

Nuotraukų galerija: FACEBOOK

Straipsnis: INFOBALT

 

Trumpai apie įmones:

3D Creative – didžiausia 3D plastiko ir smėlio spausdinimo įmonė Baltijos šalyse, kurių veikla – 3D modeliavimas, 3D skenavimas, 3D spausdinimas.

Baltic Amadeus – patyrę, veržlūs ir drąsūs profesionalai, sukaupę ilgametę patirtį, tapo patikimu IT partneriu klientams iš įvairių industrijų, tokių kaip telekomunikacijos, bankinis sektorius, laivyba, logistika. Patirtis įvairiose verslo srityse, kaupta nuo pat įmonės įkūrimo, leidžia jai būti universaliai, priimti ir realizuoti bet kokį siūlomą iššūkį. Visi programinės įrangos sprendimai, Šiaurės, Vakarų Europos bei JAV rinkoms, kuriami pasitelkus naujausias .Net, PHP, JAVA, Progress, Android, iOS, Drupal ir kt. technologijas. Kasdien daugiau kaip 200 BA darbuotojų daro tai, kas jiems labiausiai patinka, todėl savo veiklą jie vadina tiesiog EnjoyIT.