Inovacijų dirbtuvės
2021 09 13 VITP

Inovacijų dirbtuvių rudens sezone – 14 iššūkių!

Rugsėjo mėnesį įvairių studijų krypčių ir universitetų studentai kviečiami registruotis į Inovacijų dirbtuvių rudens sezoną, išsirinkti įmonės iškeltą aktualų verslo iššūkį, burtis į komandas ir du mėnesius kartu su įmonės atstovais kurti sprendimus naujų produktų ir paslaugų idėjoms.

Šį sezoną 14 iššūkių iškėlė 12-a inovacijas kuriančių ir diegiančių įmonių. Studentai turės galimybę kurti palydovo posistemių anomalijų aptikimo sistemą, mentorystės programą į Vilnių atvykusiems gyventi užsieniečiams, metų laikus simuliuojančią dėžę, skirtą naktinio matymo prietaisų demonstracijai, bendruomeniškų būstų žemėlapį, elektronikos modulį automatinių durų valdymui, nuotraukų valdymo įrankį kelionių po Lietuvą portalui ir daugelį kitų. Kiekvienas tikrai ras ir išsirinks sau tinkantį ir patinkantį.

IT iššūkiai (virtualūs įrankiai, procesų automatizavimas, dirbtinio intelekto algoritmai ir pan.):

Inžineriniai ir gamtos mokslų iššūkiai (daiktų prototipai, inžinerinės koncepcijos):

Socialiniai iššūkiai (socialinė koncepcija, vadybinis modelis, rinkų paieška):

 

Inovacijų dirbtuvės – tai 2 mėnesių kūrybinė praktika studentams. Dirbtuvių metu studentų komandos kartu su įmonės atstovu vysto arba tobulina įmonės iškeltą naujo produkto arba paslaugos idėją. Įmonės siūlo spręsti joms aktualias problemas, kurių sprendimas po praktikos gali būti realiai įgyvendinamas.

Daugiau informacijos: inovacijudirbtuves.lt