Inovacijų dirbtuvės
2019 06 20 VITP

Įvyko DEMOLA 2019 pavasario sezono baigiamasis renginys

Gegužės 30 dieną studentų komandų sprendimų pristatymais baigėsi jau 13-tas DEMOLA programos sezonas. Šis pavasaris džiugino dideliu įmonių – partnerių atstovų įsitraukimu ir studentų motyvacija.

Komisijos, kurią sudarė verslo ir VGTU atstovai, sprendimu, I-ąją vietą pasidalino komandos ASK ir AUTONOMAI. Trijų skirtingų aukštųjų mokyklų studenčių komanda ASK bendradarbiavo su personalo vertinimo įrankius teikiančia įmone “Pro Assessment” (ADDELSE) ir sukūrė koncepciją bei online įrankio prototipą grįžtamąjam ryšiui tarp vadovo ir jo komandos narių. Dviejų VGTU studentų komanda AUTONOMAI sprendė logistikos įmonės INTRANS iššūkį ir sukūrė krovinio matavimo, fotografavimo bei skanavimo sistemos prototipą, skirtą krovinio priėmimui logistikos įmonėse. Bendru įmonės ir studentų sutarimu bendradarbiavimas tęsis ir šis studentų sprendimas bus įgyvendintas INTRANS.

Dvi VGTU studentų komandos bendradarbiavo su industrinių ir lauko šviestuvų gamintoju ECOLIGHT. Komanda ŽALIA ŠVIESA sukūrė sukūrė saulės energija maitinamo šviestuvo valdymo algoritmą, optimizuojantį energijos panaudojimą ir užtikrinantį nuolatinį šviestuvo veikimą. Komanda THE LEGO TEAM sugalvojo sprendimą kaip efektyviausiu būdu sujungti LEGO principu surenkamo lauko šviestuvo dalis ir pademonstravo sprendimą 3D prototipu. Ši komanda sužavėjo auditoriją ir pelnė publikos prizą.

VU studenčių komanda SWEDLEDI bendradarbiavo su SWEDBANK karjeros centro atstovėmis, analizavo studentų praktikos poreikius ir sukūrė inovatyvios neapmokamos praktikos modelį. Pristačius modelį 89 studentams, paaiškėjo, kad 82% norėtų dalyvauti šioje praktikoje.

Dvi VGTU studentės (komanda CAN OPENER) bendradarbiavo su mokslo leidybos IT sprendimus teikiančia įmone VTEX ir ieškojo būdų pristatyti inovatyvų produktą konservatyvių pažiūrų rinkai. Merginos sukūrė video, pristatančio mokslinių žurnalų valdymo sistemą PubliMill JAV mokslininkams, koncepciją. Įmonė nusprendė tęsti darbą su komanda, ir per tris savaites pabaigti video kūrimo darbus.

Kviečiame peržiūrėti renginio akimirkas nuotraukų galerijoje: FACEBOOK