Klasteriai
2022 05 16 VITP

Klasteriui Toolas – 7!

Visorių informacinių technologijų parkas, būdamas vienu iš Lazerių ekosistemą vienijančio klasterio TOOLAS, steigėju ir koordinatoriu, džiaugiasi klasterio augimu ir sveikina visus klasterio narius su 7-tuoju TOOLAS gimtadieniu!

Per šį laiką klasterio narių sąrašas patrigubėjo – nuo 5 steigėjų iki 16-kos narių. TOOLAS komandos pastangos buvo pastebėtos ir 2022 m. vasario mėn. Europos klasterių analizės sekretoriatas, atlikęs klasterio valdymo lygio ir kokybės vertinimą, jį įvertino ECEI BRONZE etikete „Klasterio tobulumo siekimas“.

Klasterio nariai, būdami lazerinių sprendimų ir fotonikos sričių ekspertai, vykdo sudėtingus projektus ir skatina technologijų plėtros augimą. Jie aistringai žiūri į mokslinius tyrimus ir visada yra „alkani“ naujų technologinių sprendimų paieškoje. Visa tai tam, kad patenkintų savo klientų poreikius.

Kaip sako vienas klasterio narių, TOOLAS yra puiki vieta susitikti su būsimais verslo partneriais, kolegomis ir rasti atsakymus į klausimus, kurie stabdo verslo augimą.