Inovacijų dirbtuvės
2020 10 27 VITP

Prasidėjo 16-asis Inovacijų dirbtuvių rudens sezonas

Spalio 21 dieną prasidėjo Inovacijų dirbtuvių rudens sezonas.  Reaguodama į situaciją Lietuvoje, Inovacijų dirbtuvių komanda nuo pačio pirmo renginio (komandų Kick-off), bendruosius susitikimus perkėlė į skaitmeninę erdvę. Dar ruošiantis šiam rudens sezonui tapo aišku, kad jis bus labiausiai išskirtiniu iš visų iki šiol vykusių sezonų, kuris parodys, kaip suburtos studentų komandos geba dirbti nuotoliniu būdu ir tuo pačiu motyvuoti vieni kitus, siekiant geriausio įvertinimo baigiamajame renginyje.

Renginio atidarymo metu prisistatė 6 suburtos komandos („de/form“, „Expo 234“, „Nerandam laiko“, „Skraidanti žuvis“, „Solicrop“ ir „Uvin“), iš 6 Lietuvos aukštųjų mokyklų (ISM, Kauno technologijos universitetas, Vilniaus dailės akademija, Vilniaus kolegija, Vilniaus universitetas, Vilnius Tech), kurie ieškos sprendimų iškeltiems įmonių iššūkiams.

Po kelis mėnesius truksiančio iš pačių įvairiausių studijų krypčių (architektūra, dizainas, ekonomika, fizika, inžinerija, IT, politika, psichologija, sociologija, vadyba, verslas) 31 studento komandinio darbo, tikimės šių sprendimų:

  1. Antivirusinės transportavimo priemonės prototipo (partneris – „Uvireso“);
  2. Saulės elektrinės augalų/daržovių ūkiui prototipo (partneris – „SoliTek“);
  3. Industrinio stiliaus baldų kolekcijos, panaudojant modernius metalo apdirbimo būdus (partneris – „Piritas“);
  4. Eksporto diagnostikos įrankio (partneris – Versli Lietuva);
  5. Lankytojų pritraukimo į Etnokosmologijos muziejų komunikacijos ir veiksmų plano (partneris – Lietuvos etnokosmologijos muziejus);
  6. Komunikacijos plano padidinti šviesos technologijų įmonių žinomumą pasaulyje (partneris – lazerinio mikroapdirbimo klasteris Toolas).

 

Trumpai apie Inovacijų dirbtuves:

Inovacijų dirbtuvės skirtos įmonėms, norinčioms gauti įžvalgų ir idėjų kuriant naujus arba tobulinant esamus produktus ir paslaugas, susipažinti su gabiais ir motyvuotais studentais.

Daugiau informacijos: inovacijudirbtuves.lt