Renginiai
2023 09 14 VITP

Vilnius Space Days 2023

Kviečiame dalyvauti š.m. rugsėjo 27-28 dienomis Vilniuje vyksiančiame „Vilnius Space Days“ renginyje!

27 dieną vyks konferencija skirta verslui ir mokslui, kurios metu turėsite galimybę paklausyti Europos kosmoso agentūros (EKA) pranešimų apie finansavimo galimybes, ateities planus, galimybes prisidėti prie misijų ir pan. Tai pat Europos Komisijos bei EUSPA atstovų apie Horizon Europe, CASSINI bei kitas galimybes. Renginio partneriai COSMOS4HE projektas turės savo pitch sesiją bei kartu su jais bus organizuojama B2B sesija.

Renginio metu vyks Keynote pranešimų sesija, kurioje dalyvaus atstovai iš SpaceX, Jungtinių Tautų Kosmoso reikalų biuro, Airbus Defense and Space bei Čekijos įmonės Fentech Aerospace vadovas. Galiausiai, renginio metu oficialiai bus atidarytas ir Europos kosmoso agentūros Verslo inkubavimo centras Lietuvoje (ESA BIC Lithuania), kurio koordinatorius Lietuvoje yra Visorių informacinių technologijų parkas.

Daugiau informacijos apie renginį: KONFERENCIJA VERSLUI IR MOKSLUI

Taip pat jau startavo registracija į renginį per B2Match platformą, todėl raginame registruotis, dalyvauti bei rezervuoti savo laikus B2B susitikimams tiek su verslo bei mokslo atstovais Lietuvoje, tiek ir su tarptautiniais dalyviais, kurie atvyksta į Lietuvą ieškoti būsimų partnerysčių. Registracijos ir būsimo renginio programą galite peržvelgti: REGISTRACIJA IR PROGRAMA    AGENDA

Renginio vieta: Radisson Collection Astorija Hotel (Didžioji g. 35/2, Vilnius)

 

28 dieną vyks atviras renginys visuomenei „Pamatyk kosmosą iš arti“, kuris skirtas pristatyti kosmoso sektorių, griauti apie jį egzistuojančius mitus bei paskatinti jaunąją auditoriją labiau domėtis ne tik kosmoso, tačiau apskritai STEM sritimi ir rinktis karjeros galimybes būtent šiose srityse.

Renginio metu planuojamas pranešimas iš EKA apie stažuočių galimybes, taip pat vyks įvairūs workshopai, parodos pristatančios tiek bendrai kosmoso sektorių, tiek ir specifiškai Lietuvos kosmoso istoriją, kosmoso srities įmonių prisistatymai bei jų organizuojamas veiklas.

Daugiau informacijos apie renginį ir registracija: PAMATYK KOSMOSĄ IŠ ARTI       REGISTRUOTIS

Renginio vieta: Menų fabrikas Loftas (Švitrigailos gatvė 29, Vilnius)

 

„Vilnius Space Days“ renginio organizatoriai:
Inovacijų agentūros „Space Hub LT“ grupė – Jūsų palydovai kosmoso sektoriaus galimybių kelyje

Bendraorganizatoriai:
Visorių informacinių technologijų parkas,
„COSMOS4HE” (projektą Lietuvoje koordinuoja Lietuvos mokslo taryba)

Partneris:
Ekonomikos ir inovacijų ministerija

Renginys finansuojamas Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės „NextGenerationEU“ lėšomis