Renginiai
2019 12 30 VITP

VITP stalo teniso rudens turnyro nugalėtojai

Kaip ir kasmet, jau tradicija tapusiame, Visorių informacinių technologijų parko bendruomenės nariai buvo pakviesti dalyvauti VITP stalo teniso rudens turnyre. Visi pareiškę norą dalyvauti (18 žaidėjų), burtų keliu buvo suskirstyti poromis su priešininku. Džiaugiamės, kad šį sezoną turnyre nepabūgo dalyvauti ir moterys!

VITP stalo teniso rudens turnyro 2019 dalyviai:
Jaroslav Adamovič, Valdas Bagdonas, Vaidas Balys, Girvydas Bartkus, Ignas Butavičius, Remigijus Dzeventkauskas, Arnoldas Gritė, Justina Narkutė, Ugnė Navarskaitė, Andrej Orševskij, Matas Plūkys, Egidijus Skrebė, Robertas Stankevičius, Linas Stonys, Marius Šepronas, Vygintas Vecka, Renatas Zinatulinas, Elmundas Žalys.

Rugsėjo 26 dieną prasidėjo įtemptos kovos. Daugiau nei du mėnesius vyko intensyvios stalo teniso kovos. 10-ąją žaidimo savaitę paaiškėjo, kas varžysis tarpusavyje dėl 1-3 vietos finale.

Jau antrą sezoną iš eilės turnyras buvo suskirstytas į du etapus: pirmame etape visi dalyviai kovojo dėl bedrosios įskaitos, pagal kurią buvo formuojamas ketvirtfinalis. Kiekvienas žaidėjas susitikimo laiką su varžovu turėjo suderinti individualiai ir sužaisti 2 varžybas per 5 darbo dienas. Aštuoni dalyviai, daugiausiai laimėję varžybų, pateko į antrąjį etapą – ketvirtfinalį ir kovojo dėl pirmosios vietos turnyre. Šiame etape buvo naudojama vieno lygio eliminavimo lentelė. Ketvirtfinalio rezultatus ir turnyrinę lentelę galima peržvelgti čia: ketvirfinalis

2019 m. gruodžio 20 dieną įvyko VITP stalo teniso rudens turnyro finalas, kuriame tarpusavyje rungėsi: Matas Plūkys VS Valdas Bagdonas (dėl 1-2 vietos) ir Ignas Butavičius VS Linas Stonys (dėl 3-4 vietos). Susirinkusieji turėjo galimybę stebėti įtemptas ir azartiškas varžybas. Puiki žaidimo taktika ir kamuoliuko padavimai lėmė pergalę Matui ir Linui. Trys prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanoti stalo teniso medaliais, diplomais, prizais bei kolegų sveikinimais.

Prizinių vietų laimėtojai:
1 vieta – Matas Plūkys
2 vieta – Valdas Bagdonas
3 vieta – Linas Stonys

Dar kartą sveikiname Matą Plūkį, iškovojusį antrus metus iš eilės VITP stalo teniso nugalėtojo titulą!

Dėkojame visiems kovojusiems dėl 2019 m. VITP stalo teniso rudens turnyro nugalėtojo vardo ir lauksime sugrįžtant 2020 metais į organizuojamas varžybas. Taip pat dėkojame susirinkusiems, kurie atvyko palaikyti kolegų!

Akimirkos iš finalinių kovų: FACEBOOK