Kviečiame Jus į atvirą renginį „DEMOLA Vilnius GRADUATION DAY – FALL 2017”, kuris vyks š. m. sausio 18 d., Vilniuje. Renginys yra skirtas pristatyti kaip veikia Demola modelis praktikoje ir kokius rezultatus pasiekia studentų komandos, vystydamos įmonių idėjas.

7 studentų komandos kartu su verslo įmonių atstovais 3 mėnesius ieškojo sprendimų įmonių iškeltiems iššūkiams. Šį sezoną studentų komandos sprendė UAB „Elgama-Elektronika“, UAB „Eldes“, UAB „Optogama“, UAB „Vildoma“, UAB „DS Smith Packaging“, UAB „Maipa“ iškeltus iššūkius.

Jauniesiems inovatoriams reikalingas Jūsų palaikymas!

Skaityti daugiau...

Sausio 19 d. kviečiame į VITP verslo pusryčius, kurių metu susitiksime su Vilniaus universiteto atstovais: Pavel Ragozin, Dr. Linu Bukausku ir Dr. Arūnu Varanavičiumi.

 

Tema: „Atviros prieigos centrai“

Skaityti daugiau...

Artėjančių švenčių proga, Visorių informacinių technologijų parke, gruodžio 14 dieną, buvo surengtas VITP Kalėdinis Protų Mūšis.

Dalyvavo net 9 komandos, tačiau prizinės vietos atiteko tik trims stipriausioms:

 

1 vieta - „LAZER 2000“

2 vieta - „LEGIONAS“

3 vieta - „TIE, KURIE..“

4 vieta - „ENJOY IT“

5 vieta - „BA1“

6 vieta - „WISETEAM“

7 vieta - „KOSMINIAI PROTAI“

8 vieta - „SMEGENIAI“

9 vieta - „FIT“

 

Nors mūšis buvo sudėtingas, tačiau nuo pat pradžių pirmavusi komanda „Lazer 2000“ pasiekė užtikrintą pergalę!

Dar kartą sveikiname nugalėtojus ir dėkojame susirinkusiems dalyviams už gerą bei šventišką nuotaiką!

Visorių informacinių technologijų parkas, artėjančių švenčių proga, organizuoja „VITP Kino valanda“ filmų popietę.

 

Skaityti daugiau...

Dalinamės naujienomis iš „Copernicus Observer" numerio, skirto formuojamai Europos CAP politikai ir pristatantis keletą šiuo metu geriausių praktikų kaip CAP subsidijų kontrolei naudojami palydoviniai vaizdai.

Straipsnį kviečiame skaityti čia: http://copernicus.eu/news/copernicus-future-CAP-farming

Gruodžio 6 d., Karjeros dienos metu, Visorių informacinių technologijų parke įsikūrusiose įmonėse lankėsi 11-12 klasių Vilniaus licėjaus moksleiviai. Šio vizito metu, moksleiviams buvo pristatytos aukštąsias technologijas plėtojančios įmonės: darbo specifika, kuriami produktai ir paslaugos. Taip pat, buvo surengtos kūrybinės dirbtuvės, kurių metu moksleiviams buvo pristatyti metodai, kaip spręsti esamas problemas kūrybiškai.

Dėkojame už susitikimą ir džiaugiamės galėdami bendradarbiauti!